Specjalna oferta żeglarska w terminie od 18 kwietnia do 30 maja 2015 roku.
Cena za tygodniowy czarter w wymienionym okresie wynosi tylko 700 zł !!! Rozpoczęcie i zakończenie czarteru w soboty.
Wynajmij jacht TES 678 "Bacardi" , kompletnie wyposażony, rodzinny jacht za niewielkie pieniądze.
Po informacje zapraszam pod numer telefonu 505 [zasłonięte] 56 88 , www.campari.wb.pl
Istnieje możliwość pływania na tym jachcie bez masztu i żagli, tylko na silniku, tak jak na jachcie motorowym. NIE POTRZEBA DO TEGO ŻADNYCH UPRAWNIEŃ.
Wygodny i tani sposób na spędzenie urlopu na Mazurach
Licytowana cena dotyczy doby czarteru w terminie od 18 kwietnia do 7 czerwca 2015 roku. Cena kup teraz, to cena tygodniowego czarteru w tym okresie.
Opis jachtu Tes 678 - Bacardi
Tes 678 jest bardzo wygodnym jachtem w klasie do siedmiu metrów długości. Preferowany jest do turystyki rodzinnej. Wprost wymarzony dla małżeństw żeglujących z dziećmi. Jest jachtem bezpiecznym i szybkim, dającym dużo przyjemności z prowadzenia go. Posiada 6 miejsc do spania, ale naprawdę wygodna żegluga na nim jest przy pięcioosobowym stanie załogi. Na jachcie znajduje się czterosuwowy, oszczędny silnik Yamaha o mocy 4 kM.
Wszystkie fały sprowadzone są do kokpitu, co umożliwia jednoosobowe obsługiwanie jachtu. Kokpit szeroki i wygodny, zabezpieczony sztormrelingiem. Znajdują się w nim dwie bakisty z czego jedna bardzo pojemna. Jacht wyposażony w rozkładany stolik kokpitowy
Wnętrze jachtu składa się:
Kambuz- z szafkami, bakistami i jaskółkami na produkty spożywcze i naczynia kuchenne. Wyposażony jest w dwupalnikową kuchenkę, zlewozmywak z wodą czystą i zaburtową, które są dostarczane za pomocą pompek elektrycznych, komplet naczyń, garnków i sztućców dla sześciu osób oraz wiele innych przedmiotów potrzebnych w czasie dwutygodniowego rejsu.
Mesa - w której znajduje się rozkładany stół z wygodnymi ławkami dla biesiadników, szafkami i bakistami. W mesie można przebywać nawet gdy w kojach, dziobowej i rufowej śpią ludzie. Jest to pomieszczenie w dużym stopniu niezależne od reszty jachtu co stanowi jego wielką zaletę. Na wyposażeniu jachtu radio z odtwarzaczem mp3 oraz mały telewizor LCD (opcjonalnie). Instalacja świetlna w każdym pomieszczeniu jachtu. Gniazdo zapalniczki do ładowania komórek.
Kingston - czyli ubikacja, wyposażona w umywalkę i chemiczne WC ( opcjonalnie). W tym pomieszczeniu jest bardzo dużo miejsca na powieszenie sztormiaków, kamizelek ratunkowych i ulokowanie gumowców, a więc rzeczy na które w innych jachtach zawsze jest trudno znaleźć miejsce zwłaszcza gdy są mokre. Dobrą wentylację zapewniają mały otwierany bulaj.
Koja dziobowa - na której może śmiało spać troje ludzi. Znajdują się tam dwie obszerne i pojemne jaskółki, a pod materacem ogromna bakista.
Koja rufowa - mieszcząca spanie dla dwóch osób. Zaciszna koja z odrębną wentylacją poprzez mały uchylany bulaj.
Elektryczność - jacht posiada instalację oświetleniową, elektryczne pompki wody, gniazdo zapalniczki służące do ładowania telefonów, prostownik do ładowania akumulatora z przedłużaczem 25 m, gniazdo 220 V na jachcie w czasie gdy jacht jest podłączony do przyłącza portowego.