Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Maxi Cosi Rodi XP 15-36 kg reg. do spania

14-05-2014, 17:06
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 235 zł     
Użytkownik roman7801
numer aukcji: 4200551924
Miejscowość Strzegom
Wyświetleń: 71   
Koniec: 14-05-2014, 16:40

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Producent: Maxi Cosi
Dodatkowe informacje: Regulacja oparcia, Regulowany zagłówek, Demontaż oparcia, Zdejmowane pokrycie
Kolor: Odcienie fioletu, Odcienie niebieskiego

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Witam, oferuję do sprzedaży fotelik Maxi Cosi Rodi XP przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym 15-36 kg, czyli w wieku 4-12 lat.

Zagłówek w foteliku regulowany jest na wysokość (8-stopniowy zakres regulacji), co pozwala na bezpieczne i wygodne ułożenie głowy dziecka odpowiednio do jego wzrostu. Z myślą o młodszych lub szczupłych dzieciach, boki fotelika w okolicy ramion dziecka mają regulowaną szerokość (2 ustawienia). Fotelik Maxi Cosi Rodi XP jest wyposażony w system ochrony bocznej SPS, chroniący głowę oraz ramiona dziecka. Zabezpieczenie to zapewnia maksymalną ochronę podczas bocznych uderzeń. SPS w zagłówku, powoduje, że wokół główki nie ma zbędnej przestrzeni, co jest również bardzo wygodne dla dziecka podczas snu. Maksymalnie chroni głowę dziecka, a "wąski" zagłówek z wysuniętymi do przodu bokami, tworzy swoisty korytarz utrzymujący głowę w najbezpieczniejszej dla niej przestrzeni.

Ten model fotelika, służy dziecku najdłużej. Najczęściej przesiada się do niego dziecko 3-4 letnie i korzysta do 10-12 roku życia. W sytuacji, w której starszemu dziecku jest już niewygodnie w foteliku, bez trudu można odczepić oparcie wraz z zagłówkiem. Dziecko może wtedy korzystać tylko z siedziska, które zapewni niższemu dziecku odpowiednią wysokość, by mogło podróżować prawidłowo przypięte, zabezpieczone 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Tapicerka jest wypinana, można ją prać, dzięki czemu łatwo ją utrzymać w czystości.

Oparcie uchylne, a dzięki zintegrowanej podstawce służącej do regulacji fotelika do spania, mały podróżnik będzie mógł wygodnie zdrzemnąć się w trakcie jazdy.

Oferowany przeze mnie fotelik jest bezwypadkowy, styropiany w zagłówku i na boczkach całe. Tapicerka jest oryginalna w bardzo dobrym stanie, nosi niewielkie, normalne ślady użytkowania.

ZAPRASZAM DO ZAKUPU I NA MOJE INNE AUKCJE