MAX FACTOR
BRONZING POWDER
BRĄZUJĄCY PUDER W KAMIENIU
Max Factor Bronzing Powder Brązujący puder w kamieniu
Czy chcesz uzyskać zdrową i złocistą opaleniznę bez konieczności wygrzewania się na plaży?
Odkryj Max Factor Bronzing – najsubtelniejszy sposób na nadanie w tym sezonie Twojej skórze słonecznego kolorytu. Jest pełen pobudzających skórę minerałów, niezwykle drobne cząsteczki nakładane pędzlem łatwo rozprowadza się na skórze, dzięki czemu uzyskujesz doskonałe pokrycie, jednocześnie unikając efektu maski.
Zastosowany wraz z podkładem Lasting Performance Foundation, daje idealny, uwodzicielski i pełen świeżości efekt.
Max Factor Bronzing to puder cudownie rozświetlający. Nadaje skórze świeży, zdrowy, promienny wygląd. Szczególnie wskazany jest do cery delikatnej i z tendencją do występowania niedoskonałości, gdyż nie zatyka porów i nie zawiera tłuszczu. Bez dodatku środków zapachowych i konserwujących. Nie zawiera talku.
DO WYBORU MASZ 2 NAJLEPSZE KOLORY
01 - GOLDEN
02 - BRONZE
Waga 21g
PO DOKONANIU ZAKUPU PROSZĘ PODAĆ INFORMACJĘ O WYBRANYM KOLORZE
NARESZCIE NATURALNA, ZŁOTA, PIĘKNA CERA !!!
Produkt oryginalny,świeżutki, nieotwierany, prawidłowo przechowywany.Ten sam puder sprzedajemy u nas w sklepie,i klienci są bardzo zadowoleni.
REAL FOTO
SUPER CENA 17,99zł
NA KAŻDY SPRZEDANY PRZEDMIOT WYSTAWIAMY PARAGON