|
W razie pytań lub wątpliwości proszę pisać: [zasłonięte]@o2.pl
Na wiadomości staram się odpowiedzieć w ciągu 24h.
|
|
|
Główne reguły panujące na aukcjach zawarte są na stronie "O mnie"
Robiąc zakupy na moich aukcjach zgadzasz się na jego postawienia
|
|
| Najchętniej przyjmuję płatności dokonane poprzez "Płacę z Allegro". Jeżeli chcesz dokonać bezpośredniego przelewu na moje konto, to dane dotyczące przelewu otrzymasz zaraz po zakupie. |
|
|
Po otrzymaniu wpłaty, produkt wysyłam w ciągu 7 dni
Koszt wysyłki jest zawsze taki sam i jednorazowy, niezależnie ile produktów u mnie kupisz.
|
|
|
Serdecznie zapraszam do zakupu jednej próbki podkładu
w beżowym kolorze:
MAX FACTOR AGELESS ELIXIR nr 75 GOLDEN
Próbki są nowe, oryginalne, wyprodukowane w Irlandii.
EFEKT MAKIJAŻU:
Nowy podkład Max Factor łączy zalety fluidu i serum. Max Factor Ageless Elixir 2 w 1 (podkład + serum) idealnie maskuje zmarszczki i przebarwienia. Zawarte w serum składniki nawilżają skórę, a filtr UV chroni przed powstaniem nowych oznak starzenia.
Dedykowany dla każdego typu skóry dojrzałej (30+). Działa przeciwzmarszczkowo, chroni przed promieniami UV, nawilża, pokrywa wszelkie przebarwienia , koloryzuje.
FORMUŁA:
Specjalnie dobrane pigmenty zawarte w kosmetyku odbijają światło i nie gromadzą się w drobnych liniach i zmarszczkach. Z kolei pielęgnacyjne serum zawiera kompleks nawilżający glicerynę, niacynę, alantoinę, pantenol, witaminę E oraz zieloną herbatę. Zawarty w podkładzie SPF 15 zapewnia codzienną ochronę przed promieniowaniem UV i zapobiega powstawaniu przebarwień na skórze.
OPAKOWANIE:
Wygodne w użyciu saszetki, nie wymagają do otwierania nożyczek, dzięki czemu są idealne w podróży. W zależności od potrzeby, jedna saszetka wystarczy nawet na dwie aplikacje.
Pojemność: 2 ml
PRZED ZAKUPEM
ZAPOZNAJ SIĘ ZE STRONĄ „O MNIE”
|