
SAMOLOT BARBIE
GLAMOW JET
RENOMOWANEJ FIRMY

Teraz Twoja Barbie może latać na całym świecie w wielkim stylu!
Czy poleci na zakupy do Mediolanu, a może na plażę? Niech twoja wyobraźnia szaleje!
Przenośny jet Barbie otwiera się aby ujawnić pierwszej klasy siedzeń i schowków zawarte na bagaż, napoje wózek, zaopatrzenie restauracji i czasopism.
Rozmiar H32.5, W61.5, D28cm.
Dla dzieci w wieku 3 lat.
Duży śliczny i wyposażony samolot dla lalek Barbie to spełnienie marzeń każdej malej dziewczynki.
Ten wspaniały samolot zawiera ok. 30 elementów wyposażenia.
Teraz Twoja mała pociecha może sama wybrać miejsce gdzie jej lalki poleca na wycieczkę.
Lalka pokazana na zdjęciu nie wchodzi w skład zestawu.
Samolot powystawowy – idealny – naklejki do naklejenia – uszkodzony – wyłamany jeden zawias- patrz zdjęcie- można naprawić – może brakować jakiegoś drobiazgu- np. widelczyka
A210f

(ZAWSZE SPRAWDZAJ W OBECNOŚCI KURIERA STAN TOWARU, JEŻELI PRZYSZŁA USZKODZONAPROSZE Z KURIERREM NAPISAC ODPOWIEDNIĄ REKLAMACJE - JAKIEKOLOWIEK ROSZCZENIA PO ODJEŹDZIE KURIERA NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE!!)
KLIKAJĄC KUP TERAZ DECYDUJECIE SIĘ PAŃSTWO NA TE WARUNKI!!
UWAGA: JEŻELI WYBIERASZ OPCJĘ WYSYŁKA POCZTĄ POLSKĄ - udzielasz nam automatycznie jednorazowego pełnomocnictwa do zawarcia umowy z Pocztą Polską o świadczeniu usług pocztowych w twoim imieniu i wysyłki na koszt kupującego. Przekazana kwota na koszt wysyłki nie stanowi dochodu sprzedającego.
(ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM Z DNIA 01.01.07 W KWESTII KOSZTÓW WYSYŁKI I ODSTĄPIENIEM OD OPŁAT Z TYTUŁU PEŁNOMOCNICTW)
Wszystkie znajdujące się w aukcjach znaki towarowe i nazwy firm,zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.
Nie wysyłam za pobraniem!!!
Przed zakupem przeczytaj "stronę o mnie"
Klikając "kup teraz" akceptujecie Państwo reguły naszych aukcji!!!
Nie wysyłąm za pobraniem. Nie wysyłam poza granice Polski. Po zakończeniu aukcji czekam 5 dni na wpłatę na konto w mBanku numer: 02 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 614378 .
Wszelki pytania kierować na numer telefonu 694[zasłonięte]559 . Do aukcji TRADEAPE jest tylko jeden adres mailowy [zasłonięte]@poczta.onet.pl . I tylko z tego adresu są kierowane wszelkie wiadomości, Uwaga na oszustów!! Konto do wpłaty tylko takie jak podane wyżej, potwierdzenie konta przyjdzie po zakończeniu aukcji. Jeżeli towar zakupiony nie będzie odpowiadał Państwa oczekiwaniom proszę się najpierw skontaktować ze mną na pewno się dogadamy.
|