Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Maszynka do włosów PHILIPS HC-5440 5 lat gwarancji

05-03-2015, 14:40
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 106 zł     
Użytkownik Doraor4
numer aukcji: 5120431057
Miejscowość Celestynów-Glina
Wyświetleń: 21   
Koniec: 05-03-2015, 13:53

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Marka: Philips

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

KONTAKT
P. P. H. DORA
Glina ul. Polna 11
05-430 Celestynów
Czynne pn- pt w godzinach 8- 16
GaduGadu: 17[zasłonięte]390
Email: [zasłonięte]@dora-agd.pl
Telefon 1: 22 [zasłonięte]8333
Telefon 2: 22 [zasłonięte]3706
Fax: 22 [zasłonięte]8514
KONTO BANKOWE


BRE Bank S.A. numer rachunku:
23 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 660940
SPOSOBY DOSTARCZENIA PRZESYŁEK
Wszystkie informacje dotyczące:
  • wysyłki
  • płatności
  • reklamacji
zostały umieszczone na stronie "O mnie" użytkownika "doraor4".
Na stronie "O mnie" znajduje się również regulamin dotyczący zakupów poprzez serwis Allegro.pl z użytkownikiem "doraor4". Dokonując zakupu na tej aukcji kupujący akceptuje regulamin.


Przejdz do strony "O mnie"
ZDJĘCIA PRODUKTU
OPIS PRODUKTU

maszynka do strzyżenia włosów PHILIPS HC-5440 z 5 letnią gwarancją akumulatorowo sieciowa
Zobacz nasze pozostałe aukcje<
Parametry techniczne:
zasilenie [V] 230
Szerokość nożyka [mm] 41 mm
Liczba ustawień długości 24
Zakres ustawień długości [mm] Od 0,5 do 23 mm
Precyzja (wielkość odstępów) Co 1 mm
Gwarancja 24 miesiące + 3 lata po zarejestrowaniu produktu na stronie www.philips.com/5years
Cechy produktu
Dwustronnie naostrzony element tnący o zmniejszonym tarciu- Uporaj się z każdym typem włosów dzięki zaawansowanej technologii DualCut, która stanowi połączenie dwustronnie naostrzonego elementu tnącego i zmniejszonego tarcia. Innowacyjny element tnący został stworzony z myślą o trwałości i obcina włosy dwa razy szybciej niż zwykłe maszynki do strzyżenia firmy Philips. Ma też solidną obudowę ze stali szlachetnej, która zapewnia większą trwałość.
Łatwy wybór długości — 13 ustawień: od 0,5 mm do 23 mm- Wystarczy wybrać i zablokować żądane ustawienie długości. Regulowana nasadka grzebieniowa zapewnia 12 blokowanych ustawień długości od 1 do 23 mm. Odstęp pomiędzy kolejnymi ustawieniami wynosi dokładnie 2 mm. Można też zdjąć nasadkę i krótko przyciąć włosy na długość 0,5 mm.
8 godzin ładowania wystarcza na 75 minut pracy przy zasilaniu akumulatorowym- Używaj maszynki do strzyżenia w trybie zasilania sieciowego lub akumulatorowego, co zapewnia maksymalną moc i swobodę 75 minut pracy przy zasilaniu akumulatorowym po 8 godzinach ładowania.
Zdejmowane ostrza — łatwe czyszczenie- Wystarczy kliknąć, aby otworzyć zdejmowaną głowicę i szybko uwolnić, a następnie wyczyścić ostrza.
Ostrza niewymagające smarowania- Brak konieczności smarowania — łatwa konserwacja i oszczędność czasu.
Samoostrzące się ostrza ze stali szlachetnej gwarantują długotrwałą ostrość
Zobacz nasze pozostałe aukcje

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie"
Wszystkie aukcje