Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Maszyna do szycia PKM model EPISODE 780

21-01-2012, 21:10
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 50 zł     
Użytkownik bubaciacho
numer aukcji: 2003045784
Miejscowość gorzów wlkp
Wyświetleń: 753   
Koniec: 16-01-2012 12:43:29
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 
 
Witam Państwo serdecznie !!! Mam do zaoferowania używaną i niestety niesprawną maszynę do szycia firmy PKM, model EPISODE 780. Uszkodzone jest w niej takie wykorbienie napędzające jakiś trzpień, chyba dociskania stopki...Była ona u fachowca, który to stwierdził. Nie mam do niej pedału sterującego, ale silnik i cała reszta działa. Musi do niej podejść ktoś z pasją i znajomością tematu aby ją rozebrać, naprawić tę część i wtedy jestem pewien, że będzie działać. Ma ona bardzo ładny wygląd i obudowę w dobrym stanie.
Nie mogę wystawić faktury VAT, bo nie jestem płatnikiem VAT ale na życzenie kupującego mogę wystawić zwyczajny, prosty rachunek.
UWAGA !
Osoba licytująca przedmiot na tej aukcji jednocześnie upoważnia SPRZEDAJĄCEGO do zawarcia w imieniu KUPUJĄCEGO umowy z wybranym przez niego operatorem pocztowym w celu przesłania mu tego przedmiotu.
Szczerze polecam wysyłkę poprzez "Paczkomaty 24/7. Musi być tylko w pobliżu taki paczkomat i należy się zarejestrować w tym systemie. 
 

U bubaciacho kupuj bez stresu: Panelealle

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

Panelealledarmowe panele allegro