Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Masaż relaksacyjny - Piękno, zdrowie, relaks

28-01-2012, 8:16
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 22 zł     
Użytkownik domki
numer aukcji: 2025359871
Miejscowość szybka wysyłka
Wyświetleń: 10   
Koniec: 28-01-2012 10:32:41

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Okładka: twarda
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

"Masaż relaksacyjny -  Piękno, zdrowie, relaks"


Autor: Praca zbiorowa

Wydawnictwo Dragon
Ilość stron: 144
Wymiary: 165x240
Oprawa: twarda

 

 

Na co dzień raczej nie myślimy o tym, jakie znaczenie ma dla nas jeden z najważniejszych zmysłów - dotyk. Tymczasem pozwala on poznawać kształty, fakturę i temperaturę przedmiotów. Ostrzega nas przed niebezpieczeństwem, daje również możliwość odczuwania emocji innych ludzi i przekazywania swoich. Przede wszystkim jednak, przy zastosowaniu odpowiednich technik, dotyk potrafi przynieść ukojenie i odprężenie - tak ważne dla współczesnego człowieka.
Masaż uwalnia od bólu napiętych mięśni czy ścięgien, łagodzi stres, a także przynosi rozkosz. Warto wiedzieć, że nie trzeba być profesjonalnym masażystą, by sprawić przyjemność swoim bliskim, a także poprawić sobie samopoczucie - wystarczy jedynie odkryć moc dotyku.
Masaż relaksacyjny to książka instruktażowa, która przeprowadzi Czytelnika przez podstawowe techniki tego wyjątkowego zabiegu. Pomoże wybrać odpowiedni jego typ oraz akcesoria. Te szczegółowe instrukcje sprawią, że masaż będzie niezwykłą przyjemnością, na którą pozwolić sobie może każdy w zaciszu własnego domu.