Witam serdecznie i dziękuje za odwiedzenie mojej aukcji.
Przedmiotem sprzedaży jest jedyny i niepowtarzalny rower złożony na poszczególnych częściach:
- Rama- Leader Fox "Cocaine" 14"
- Amortyzator- Kultowy Marzocchi Monster 203mm skoku
- Stery- Zintegrowane
- Obręcze- Sun Rims "Double Track" 24"
Piasta przód- Dartmoor "Dee Force" (łożyska maszynowe)
Piasta tył- Ns Bikes "Co" (łożyska maszynowe)
- Szprychy- Dartmoor czarne
- Opony- Duro "Leopard" 24x3.00
- Kierownica- Truvativ Holzfeller Dh Liserbar 710mm
- Mostek- oryginalny razem z amortyzatorem Marzocchi Monster
- Chwyty- Dartmoor skręcane
- Klamki- Hyes Stroker Ryde
- Manetka- Shimano Alivio 8.0
- Wkład- Dartmoor Hard-Bar ISIS
- Korby- Dartmoor Lasco ISIS
- Napinacz- Dartmoor Rush ISCG-05 140gram super lekki super drogi :)
- Pedały- Ns Bikes
- Łańcuch- PC-850
- Kaseta- Shimano CS-HG30-8I
- Przerzutka tylna- Shimano SLX 8.0
- Sztyca- Dartmoor
- Siodełko- Earh Works
- Zacisk- BBB
- Hamulec przód- Hayes "Stroker Ryde" (Hydrauliczne) + tarcza 203mm Accent Profesional Series APS
- Hamulec tył- Hayes "Stroker Ryde" (Hydrauliczne) + tarcza 203mm Accent Profesional Series APS
- Osłona neopranowa ramy
Parę słów o rowerze składany tylko i wyłącznie na nowych częściach rok temu powoli wszystko kompletowałem, amortyzator sprowadzony przeze mnie osobiście ze Stanów Zjednoczonych cała reszta pochodzi ze sklepu nie z allegro na co posiadam większość paragonów i automatycznie gwarancji ponieważ cały rower ma ok roku, dopiero w tym sezonie został poskładany w całość do kupy jedynie rama została zakupiona używana poniewaz szukałem dokładnie tego modelu Leader Foxa, do nowszych modeli tej marki nie mam tyle zaufania i posiadają według mnie gorsze kąty stąd posiada ślady używania (odpryski) które w żaden sposób nie maja wpływu na stan techniczny roweru, poza tym żadnych uszkodzeń pęknięć itp.
Oczywiście każdy na aukcji pisze, że rower używany tylko na niedzielne wypady ale skłamał bym pisząc, że był katowany w terenie, rower jest w IDEALNYM STANIE! pisze to z pełną świadomością znaczenia tych słów, nigdzie nie ma żadnych luzów, przerzutki, hamulce, napęd i cała reszta chodzi perfekcyjnie, lepiej jak nówka ze sklepu ponieważ sam wszystko składałem i ustawiałem wszystko złożone porządnie z głową. To samo tyczy się amortyzatora nie ma mowy o jakiś uszkodzeniach luzach wyciekach itp. dla lubiących sięczepiać posiada małe otarcia na goleniach od kładzenia roweru na boku. Opony mają jeszcze włoski ;) O klasie hydraulicznych hamulcy marki Hayes chyba nikomu nie muszęopowiadać jest to model Stroker Ryde na rok 2011.
Jak się łatwo domyśleć wszystkie części brane z wyższej półki na niczym nie było oszczędzane.
Uważam, że kupienie nie katowanej wyczynówki na allegro graniczy z cudem na tej aukcji masz nowy rower...mnie ta zabawka wyniosła ponad 5tys...Powód sprzedaży? Brak czasu na zabawę z powodu zmiany pracy.
Jestem uczciwą osobą i chce go sprzedać nie jak polak polakowi tylko człowiek człowiekowi...gwarantuję, że przyszły właściciel będzie w 100% zadowolony.
Zachęcam do obejrzenia roweru przed zakupem ponieważ na żywo robi dość spore wrażenie ;)
Możliwość zakończenia aukcji przed czasem.
Na wszelkie pytania oraz propozycje cenowe oczekuje pod nr tel: 514-[zasłonięte]-805 Gg:[zasłonięte]25313
Gorąco Polecam.