Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

MARYNIZACJA SILNIKA -kolektor, wymiennik,elektryka

05-06-2012, 3:53
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 4 999 zł     
Użytkownik props3
numer aukcji: 2330379517
Miejscowość ŁÓDŹ
Wyświetleń: 216   
Koniec: 21-05-2012, 18:10

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Kolektor wydech.stal.nrdz,wymiennik ciepła, chłodnica oleju,tłumik wodny -wszystko z nierdzewki. To główne elementy silnika który może pracować w jachcie.Przedmiotem oferty jest usługa marynizacji silnika diesla ,dowolnej marki firmowej,przygotowanego do montażu w jachcie motorowym, łodzi itp.

W zakres usługi wchodzi-( łoże stalowe z poduszkami amortyzującymi) kolektor wydechowy-chłodzony wodą ze stali nierdzewnej, tłumik wodny, układ wydechowy i chłodzenie wodą

zasysaną spod łodzi.Instalacja elektr. podstawowa -starter, kontrolka ładowania i oleju.


Możliwość zamówienia układu chłodzenia z wymiennikiem ciepła -dodatkowa pompa chłodzenia, chłodnica oleju itp.

Więcej info. na stronie : www.propellers.pl, na życzenie przesyłamy projekty poglądowe danego rozwiazania napędu. Projektujemy i wykonujemy linie wałów, śruby napędowe oraz napędy strugowodne.