Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

MARKOWY ZESTAW EGO TANK 650 DLA KOBIETY Z GRATISAM

23-01-2012, 2:51
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 191.20 zł      Najwyzsza cena licytacji: 191.20 zł     
Użytkownik jackk19
numer aukcji: 2054132902
Miejscowość ŁÓDŹ
Kupiono sztuk: 4    Licytowało: 3    Wyświetleń: 187   
Koniec: 26-01-2012 21:46:41
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Epapierosy Łódź

Kontakt

Email [zasłonięte]@o2.pl
Telefon 504 - 653 - 808
8:00 - 15:00
Telefon 509 - 655 - 425
Czynny w godzinach pracy
sklepu w DH Central I

Sklepy

King E-Cigar - Sklep firmowy DH Central I
ul. Piotrkowska 165/169 Łódź
I piętro przy schodach od ul. Piotrkowskiej
Czynne: Pn-Wt, Czw-Pt 10-18, Sb 8-15

King E-Cigar - Sklep internetowy
ul. Pojezierska 32
91-328 Łódź
Czynne: Codziennie 9-21

Płatności oraz wysyłka

Wpłaty należy dokonywać na numer konta:
54 1020 [zasłonięte] 3[zasłonięte]3780002 [zasłonięte] 019025
DANPEX S.C.
KING E-CIGAR

ul.Pojezierska 32
91-328 Łódź

Lub poprzez płatność allegro. Prosze Pamiętać o wyborze sposobu zapłaty i dostawy poprzez formularz dostawy w serwisie allegro.

PKO BP

Koszty wysyłki

 • Priorytetowy list polecony z potwierdzeniem odbioru 10.00zł
 • Priorytetowa paczka pocztowa za pobraniem 18.00zł
Poczta Polska

Więcej o sposobach wysyłki na stronie "O Mnie"

Regulamin

 • Aukcje traktujemy bardzo poważnie, prosimy o przemyślane zakupy.
 • Po zakupie wymagane jest aby klient uzupełnił formularz opcji dostawy. W szczególności przy zakupie liquidów (płynów do epapierosa) prosimy o wybór smaku lub mocy w w/w formularzu dostawy.
 • Stosujemy trzy formy płatności: Wpłata na konto naszej firmy, płatność przy odbiorze (tzw. pobranie) oraz płatność poprzez serwis Allegro.
 • Produkty, za które wpłata została już zaksięgowana, jak i te dla których została wybrana w formularzu dostawy opcja "za pobraniem", wysyłamy przesyłkami priorytetowymi, codziennie przed godziną 15.

Życzymy udanych zakupów i przyjemności z użytkowania naszych produktów

MARKOWY ZESTAW EGO TANK 650 DLA KOBIETY Z GRATISAMI

 

KSIĄŻKA +ZESTAW EGO KAMIKAZE TANK 650 +GRATISY

 

SYSTEM TANK Z BATERIAMI 650mAh!

NAJLEPSZY MARKOWY ELEKTRONICZNY PAPIEROS NA RYNKU Z OGROMEM GRATISÓW NA ŚWIĘTA!

King E-Cigar - Od 2008 roku jesteśmy legalnie działającym importerem elektronicznych papierosów. Markując je własną marką - King E-Cigar - sprowadzamy sprzęt tylko i wyłącznie najwyższej jakości. Naszym priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja klientów, które to poświadcza stale rosnąca liczba udanych transakcji. Nasza firma specjalizuje się tylko w elektronicznych papierosach. Sami od wielu lat jesteśmy użytkownikami elektronicznych papierosów, wiemy co robimy i markujemy to własnym doświadczeniem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko towar najwyższej jakości, ale także fachowy serwis gwarancyjny i sprawną transakcję.

OFERTA SPECJALNA PRZY ZAKUPIE KSIĄŻKI PORADNIK E-PALACZA ZA 190 ZŁ, ZESTAW EGO KAMIKAZE TANK 650 KING E-CIGAR ZA 1.23zł. CAŁKOWITY KOSZT: 191.23zł

DODATKOWO W KOMPLECIE:

 • ZESTAW W PIĘKNYM FUTERALE XL, KTÓRY POMIEŚCI E-PAPIEROSY SKRĘCONE W CAŁOŚCI Z KARTRIDŻAMI!

 • PUSTA BUTELKA O POJEMNOŚCI 10ml Z SPECJALNYM KORKIEM ZAKOŃCZONYM IGŁĄ, SPECJALNIE DO BEZPOŚREDNIEGO UZUPEŁNIANIA KARTRIDŻY TYPU TANK.
 • ORYGINALNA SMYCZKA eGo KING E-CIGAR DO NOSZENIA EPAPIEROSA KAMIKAZE
 • 5 SZTUK UZUPEŁNIONYCH I GOTOWYCH DO UŻYCIA KARTRIDŻY TYPU TANK (smak tytoniowy MOC 18mg) z specjalnymi kapslami sylikonowymi które uszczelniają iglice z kartridge

DO KAŻDEGO ZESTAWU 100 ml PŁYNU GRATIS O WARTOŚCI 60 ZŁ. SMAK I MOC DO WYBORU TYLKO Z OFERTY PŁYNÓW 100 ml.


 

O WYBRANYM SMAKU I MOCY PROSZĘ POINFORMOWAĆ WYPEŁNIAJĄC POLE "WIADOMOŚĆ DO SPRZEDAJĄCEGO" W FOMULARZU DOSTAWY SERWISU ALLEGROJEŚLI PAŃSTWO NIE POINFORMUJECIE O WYBRANYCH GRATISIE WYSYŁAMY SMAK M MOCNY BUCH 18mg 100 ml

 

PRZYKŁAD:

Aktualnie dostępne smaki i moce płynów 100ml:

 

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy poradnik dotyczący poprawnego użytkowania e-papierosów typu Tank oparty na naszych doświadczeniach w formie pliku PDF do wydruku. Ułatwi on Państwu zapoznanie się z funkcjonalnością zestawu oraz jego użytkowanie.

Ego Kamikaze TanK 650 jest rewolucją w E-paleniu, która pojawiła się na początku roku 2011. W każdym standardowym E-papierosie jest cartridge z watką w środku. Była ona największy problem e-palaczy. Ciągłe dolewanie płynu, smak przypalonej watki, poprawianie jej, zmniejszona pojemność kartridża o wypełnienie z waty. Na szczęście na początku roku 2011 nastąpiło rewolucyjne rozwiązanie w E-paleniu, cartridge bez waty - System Tank, czyli specjalny atomizer z cartridge w postaci zbiornika na płyn. Cartridge o pojemności 1ml posiada przezroczysty zbiornik na płyn, który jest łatwy w uzupełnianiu i kontrolowaniu.

Główne zalety Kamikaze Tank 650

 • Cartridge bez waty - Bardzo łatwe uzupełnianie oraz kontrolowanie poziomu płynu.
 • Czysty klarowny smak płynu - Brak zapachu przypalonej watki.
 • Duża pojemnośc - Dzięki wyeliminowaniu wypełnienia z waty pojemność kartridge została zwiększona dwukrotnie.
 • Pozwala na wytworzenie bardzo dużej e-chmury - Poprzez użycie specjalnych materiałów do transportu liquidu, smak jego jest czysty od obcych zapachów a gęstość chmury jest zdecydowanie większa niż w przypadku zwykłych tradycyjnych papierosów.
 • Zbiornik cartridge jest półprzezroczysty - Dzięki czemu można łatwo go uzupełnić i zawsze widać ile płynu w nim pozostało.
 • Duża pojemność AKUMULATORA 650mAh w zupełności wystarczy, nawet największemu palaczowi zaspokoić potrzeby na palenie przez cały dzień.


2 KOMPLETNE E-PAPIEROSY Z WIELOMA GRATISAMI

NAJLEPSZY E-PAPIEROS PRODUKOWANYCH NA ŚWIECIE

Informacje pomocnicze

 • Typ gwintu: 510 / eGo
 • Długość całkowita: 140mm
 • Średnica: 14mm
 • Czas ładowania: około 3 godzin
 • Pojemność cartridge: 1ml
 • Pojemność baterii: 650mAh
 • Napięcie baterii: 3.3-4.2V z zabezpieczeniem 5 x klik 5 razy wciskamy przycisk zablokowany włącznik, 5 x wciskamy włącznik odblokowany
 • Rodzaj włącznika: Manualny - przycisk
 • Max czas zaciągniecia: około 10 sekund
 • Dostępny kolor: czarny z chromowanymi elementami


ZESTAW EGO KAMIKAZE TANK 650 ZAWIERA

 • 2 SZT BATERIA MANUALNA 650 mAh (funkcja uśpienia baterii, klikamy włącznik 5 razy - elektroniczna blokada włącznika) 5 x przyciśnij zablokowany włącznik, 5x przyciśnij odblokowany
 • 2 SZT ATOMIZER A TANK
 • 5 SZT CARTRIDGE T (bez waty w środku) smak tytoniowy 18 mg+ 2 puste cartridge
 • ŁADOWARKA USB 420mAh(czas ładowania 3,5-4h)
 • ŁADOWARKA SIECIOWA AC-USB
 • INSTRUKCJA W JĘZYKU ANGIELSKI (w języku polskim poniżej i do wydruku w PDF)

GWARANCJA NA ZESTAW 90 DNI - BATERIE ORAZ ELEMENTY ŁADOWARKI, 30 NA ATOMIZERY W ZESTAWIE.

WYSYŁKA W 24h OD ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY LUB ZLECENIA WYSYŁKI ZA POBRANIEM POCZTOWYM. PACZKI WYSYŁAMY DO GODZINY 15 I DZIĘKI TEMU PACZKI DOCIERAJĄ DO ADRESATÓW W CIĄGU 24h OD WYSYŁKI.

POSIADAMY W CIĄGŁEJ SPRZEDAŻY CZĘŚCI ZAMIENNE ORAZ PRZERÓŻNE AKCESORIA DO E-PAPIEROSÓW TYPU eGo. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.

 

Pierwsze uruchomienie

Otrzymany zestaw jest gotowy do użycia zaraz po wyciągnięciu z futerału. Akumulatory (zwane także bateriami) są naładowane fabrycznie. Przygotowanych jest 10 napełnionych różnymi smakami kartridży (zwanych także wkładami). Jedyną czynnością jaką należy wykonać przed rozpoczęciem palenia jest zamontowanie napełnionego wkładu, a aby to zrobić, należy rozpakować kartridż z folii, zdjąć sylikonowe zabezpieczenie z końcówki i wetknąć kartridż do atomizera (jak pokazano na obrazku).

Kartridż musi być dobrze dociśnięty, aby został przebity przez iglicę w atomizerze. W większości przypadków przy przebijaniu kartridża słychać tzw. "klik", a sam kartridż jest dopasowany idealnie do atomizera.

Teraz wystarczy tylko zaciągnąć dym przez ustnik, jednocześnie wciskając i trzymając przycisk baterii. Przycisk baterii trzymamy tylko i wyłącznie w trakcie zaciągania. Trzymanie włączonego przycisku bez zaciągania skutkuje uszkodzeniem atomizera.

Codzienne użytkowanie

Codzienne użytkowanie e-papierosa Kamikaze Tank ogranicza się do uzupełniania kartridży liquidami oraz do ładowania akumulatorów.

Kartridże należy uzupełnić w momencie kiedy zmienia się smak dymu, lub gdy dymu zaczyna ubywać. Nie można także doprowadzić do tego, aby palić na pustym kartridżu. Należy kontrolować czy w kartridżu jest jeszcze płyn, i gdy zostanie go tyle co kropla wielkości grochu należy go koniecznie uzupełnić lub wymienić kartridż na uzupełniony. Palenie na pustym kartridżu lub na kartridżu w którym jest mało płynu uszkodzi nieodwracalnie twój atomizer.

Ładowanie baterii można przeprowadzać kiedy jest tylko potrzeba. Można ładować baterie codziennie Np. przez noc, doładowywać w wolnej chwili lub po prostu ładować w momencie kompletnego rozładowania. Bateria w chwili rozładowania zasygnalizuje nam koniec pracy poprzez pięciokrotne zamruganie diodą w miejscu przycisku, a sam przycisk przestanie świecić pod wpływem przyciskania. Akumulatory mają żywotność około 300-500 cykli, toteż zbyt częste doładowywanie może skrócić żywotność akumulatora.

E-papierosa należy przechowywać i przenosić w sposób gwarantujący, że nie zostanie on włączony poprzez wciśniecie przycisku. Można do tego celu użyć blokady włącznika (5x klik) lub specjalnego futerału. Ewentualnie można odkręcić atomizer od baterii i przenosić lub przechowywać części oddzielnie.

 1. Uzupełnianie kartridży

Najprostszym sposobem uzupełniania jest zdjęcie zatyczki kartridża poprzez podważenie i uzupełnienie prosto z butelki. Jak pokazano na obrazku poniżej.

Można także uzupełnić kartridż za pomocą specjalnej dołączonej do zestawu buteleczki zakończonej korkiem z igłą lub za pomocą strzykawki z igłą poprzez otwór na spodzie kartridża.

Uwaga. Do Systemu Tank nie zalecamy płynów na bazie gliceryny, które są zbyt gęste i mogą powodować zapychanie się atomizera. Wszystkie płyny w ofercie King E-Cigar są na bazie glikolu propylenowego.

 1. Ładowanie

Aby naładować baterię, należy wykręcić z niej atomizer. Następnie należy przetrzeć suchą chusteczką gwinty z wilgoci, i wkręcić baterię w ładowarkę. Ładowarkę z baterią podłączamy do portu USB lub do adaptera sieciowego (tzw. kostki). Z chwilą podłączenia zasilania dioda na baterii zapali się kilkukrotnie informując o poprawnym podłączeniu, a dioda na ładowarce zapali się na czerwono.

Ładowanie przeprowadzamy do momentu zaświecenia się zielonej diody na ładowarce.

Konserwacja

Aby czerpać pełne korzyści z posiadania elektronicznego papierosa, należy mu poświęcić kilka chwil w celu konserwacji.

Konserwację należy przeprowadzać kilka razy w tygodniu, a w wypadku użytkowników palących dużo - nawet codziennie.

Do czynności konserwujących zaliczamy:

 • Przedmuchiwanie atomizerów ze starego liquidu

Atomizer odkręcamy od baterii, wyciągamy wkład. Podkładamy sobie chusteczkę lub ręcznik papierowy pod atomizer i dmuchamy w atomizer z obu stron (od strony gwintu oraz wkładu). Z atomizera wycieknie nie przepalony liquid (zwykle ciemny). Po dokładnym przedmuchaniu należy dokładnie wytrzeć gwint oraz obudowę z liquidu. W razie potrzeby można także atomizer bez kartridża pozostawić na noc, gwintem do góry na ręczniku papierowym. Po takim zabiegu należy zakroplić (3-5 krople) atomizer na iglicę, i przejść do punktu opisującego jak odpowietrzyć atomizer.

 • „Odpowietrzanie” atomizerów

W momencie, gdy w iglicy atomizera, która odpowiada za zasilanie grzałki w płyn, zalegnie bąbelek powietrza, zablokuje się transport liquidu. Aby odpowietrzyć atomizer i zasilić go w płyn należy włożyć uzupełniony kartridż w atomizer (bez wkręconej baterii), zakryć kciukiem spód atomizera i pociągnąć kilkukrotnie powietrze poprzez kartridż. Wytworzone podciśnienie pozwoli wyciągnąć zalegające powietrze do kartridża, a świeżemu liquidowi dopłynąć do grzałki. Można także jako dodatek wyciągnąć i włożyć kilkukrotnie kartridż do atomizera, lub pociągnąć powietrze przez atomizer z uzupełnionym kartridżem bez wciskania włącznika baterii.

 • Mycie atomizera

Atomizer należy myć zwykle raz na 2-3 tygodnie, lub częściej, jeżeli zmienił się smak uzyskiwanego dymu.

Do czyszczenia atomizera doskonale nadaje się spirytus spożywczy. Proszę nie używać alkoholi technicznych ponieważ mogą one pozostawiać po sobie trujące składniki.

Mycie należy przeprowadzić w małym naczyniu z alkoholem. Zamoczyć cały atomizer i pozostawić go na kilkanaście minut. Następnie należy przelać kilkukrotnie alkohol przez atomizer tak aby wypływał gwintem. Po płukaniu przedmuchujemy atomizer i odstawiamy na kilkadziesiąt minut w ciepłe miejsce, w celu odparowania alkoholu, a w tym czasie można powtórzyć wydmuchiwanie alkoholu. Atomizer po umyciu zakraplamy (3-8 kropli) liquidem na iglicę, i przeprowadzamy „odpowietrzanie” atomizera jak opisano to wyżej.

 • Czyszczenie gwintów

Jak wiadomo e-papieros działa na prąd i jak w wypadku akumulatora w aucie styki przewodzące prąd potrafią zaśniedzieć (utworzy się nalot). Aby temu zapobiec i mieć komfort z palenia należy dbać o czyste gwinty i styki. Nie rzadziej niż przed każdym podłączeniem do ładowarki należy wytrzeć do sucha gwinty i styki za pomocą suchej chusteczki lub patyczka kosmetycznego. W razie zalegania śniedzi, proszę użyć patyczka kosmetycznego nasączonego alkoholem, a następnie osuszyć.

 • Wykonywanie pełnych cyklów ładowania

Aby akumulator miał swoją wydajność, zaleca się raz na kilka dni wykonać pełny cykl ładowania. Akumulator należy rozładować do momentu powiadomienia o rozładowaniu poprzez pięciokrotne zaświecenie diody, a następnie naładować go do momentu zaświecenia zielonej diody na ładowarce.

 • Czyszczenie kartridży

Ze względów higienicznych oraz dla komfortu palenia, należy czyścić kartridże. Czyści się komorę na liquid, poprzez przepłukanie ciepłą wodą lub alkoholem spożywczym, a następnie osusza. Czyści się także komorę, przez którą przelatuje dym. Komora na dym jest podzielona na sekcję, aby para która się tam skrapla nie została zaciągnięta podczas palenia.

Aby oczyścić komorę na skropliny, należy podważyć i wyciągnąć zatyczkę w kartridżu od strony ust cienkim śrubokrętem lub spinaczem, a następnie kolejną przegrodę pod nią. Rozebrany kartridż należy przedmuchać w razie potrzeby wypłukać i wytrzeć do sucha.

 

RedCart - oprogramowanie sklepu internetowego