Marilyn Manson - Holy Wood (In The Shadow Of The Valley Of Death)
Nothing Records, 2000
Używana, stan bdb
14818 : 1.00/XB000053HKQ
Lista utworów:
In The Shadow - A
1. Godeatgod
2. The Love Song
3. The Fight Song
4. Disposable Teens
The Androgyne - D
5. Target Audience (Narcissus Narcosis)
6. "President Dead"
7. In The Shadow Of The Valley Of Death
8. Cruci-Fiction In Space
9. A Place In The Dirt
Of Read Earth - A
10. The Nobodies
11. The Death Song
12. Lamb Of God
13. Born Again
14. Burning Flag
The Fallen - M
15A. Coma Black A) Eden Eye
15B. Coma Black B) The Apple Of Discord
16. Valentine's Day
17. The Fall Of Adam
18. King Kill 33°
19. Count To Six And Die (The Vacuum Of Infinite Space Encompassing)
Kliknij by wyszukać więcej albumów tego artysty: Marilyn Manson lub wytwórni: Nothing Records
Wysyłka z UK. Koszt: 8zł za każdy przedmiot (poczta lotnicza, zazwyczaj 10-14 dni).
Z przyczyn logistycznych nie ma możliwości łączenia przesyłek, każdy album pakowany i wysyłany jest osobno. |
1. Z przyczyn logistycznych nie ma możliwości łączenia przesyłek, każdy album pakowany i wysyłany jest osobno (tak, naprawdę). Koszty nie podlegają negocjacji bez względu na wielkość zamówienia.
2. Ponieważ wszystkie przedmioty dostępne są na zamówienie nie jestem w stanie udzielić szczegółowych informacji na temat konkretnego egzemplarza. Stan deklarowany w opisie jest gwarantowany przez mojego dostawcę i może być podstawą reklamacji. Niekiedy może pojawić się różnica typu inna okładka (np. w przypadku wydania US zamiast UK), nigdy to jednak nie będzie znacząca różnica. Jeśli zależy Ci na konkretnym wydaniu proszę o zadanie pytania w celu uniknięcia nieporozumień.
3. Przedmioty zazwyczaj wysyłane są z Wielkiej Brytanii, w rzadkich przypadkach z USA lub Niemiec. Koszt przesyłki nie ulega zmianie, może zmienić się czas dostawy.
4. Po zakupie proszę o jak najszybszą zapłatę, najlepiej przy pomocy PayU (Płacę z Allegro). Informacje o egzemplarzu są aktualne w czasie trwania aukcji i w momencie zakupu, nie mogę zagwarantować że wciąż będą po jej zakończeniu.
5. W przypadku zaginięcia przesyłki lub niezgodności z opisem nie ma najmniejszych problemów z reklamacją. Sposób jej rozwiązania (wysłanie kolejnego egzemplarza lub zwrot pieniędzy) zależy od decyzji mojego dostawcy.
6. W przypadku zainteresowania zachęcam do zakupu: jeśli zmieni się dostępność u dystrybutora przemiot może jedynie podrożeć lub zniknąć.
|