Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

MARBO | ZACISKI SPRĘŻYNOWE NA GRYF OLIMPIJSKI

24-04-2014, 9:13
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 29.99 zł     
Użytkownik marbo-sport_pl
numer aukcji: 4091888256
Miejscowość Starachowice
Wyświetleń: 49   
Koniec: 24-04-2014 08:52:58

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

typ zacisków

pasujące gryfy

średnica wewnętrzna

grubość pręta

materiał

ilość sztuk

zabezpieczenie
antykorozyjne

sprężynowe

śr. 50 milimetrów

50 milimetrów

4 milimetry

polska stal

2

ocynk galwaniczny

Zobacz klasyczne, doskonałe zaciski sprężynowe od Marbo-Sport! Jest to oryginalny produkt, którego nie znajdziesz nigdzie indziej - wybierz unikalną rzecz, która zagwarantuje Ci super funkcjonalność i styl!

Wiele osób ma wątpliwości co do wytrzymałości zacisków sprężynowych. Bez obaw - zaciski dopasowane są idealnie do produkowanych przez nas gryfów i nie ma możliwości, aby zsunęły się pod ciężarem talerzy. Wykonywane są specjalnie na nasze zamówienie i dopasowane są do naszych gryfów co do milimetra. Pręt gruby na 4 milimetry, z którego są one wykonane tworzy ścisły splot, którego nie ruszy nawet duży ciężar!

Udowodnił to jeden z użytkowników forum dyskusyjnego, opierając na nich aż 130 kilogramów!

KLIKNIJ, aby obejrzeć zdjęcie!

Zastosowanie sprężynowej konstrukcji musiało być strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujesz potrójnie:

Po pierwsze masz pewność najmocniejszego trzymania zacisku - nie zależy ono przecież od precyzji Twojego dokręcenia, ale zacisk samodzielnie ściska gryf, na który jest założony.

Po drugie, możesz umieścić go bezpośrednio przy obciążeniu, gdyż "skrzydełka" zacisku są lekko odchylone. Zapomnij o grzechotaniu i przesuwaniu sięciężaru!

Po trzecie, najważniejsze, możesz odkręcić je łatwo, szybko i bez jakiegokolwiek dodatkowego narzędzia. Teraz zmiana zakładanie i zdejmowanie zacisków to przyjemność - zrobisz to jednym ruchem, szybko i pewnie.

Warto być na bieżąco z nowościami od Marbo-Sport.

Na każdej aukcji znajdziesz teraz link, który poprowadzi Cię bezpośrednio do najbardziej aktualnych aukcji, wystawionych na allegro. Chcemy, abyś zapomniał o czasach, kiedy aby zobaczyć nowości w liczącej setki pozycji ofercie, musiałeś przekopywać się samodzielnie przez kategorie lub śledzić uważnie fora dyskusyjne.

KLIKNIJ, aby wyszukać najświeższe aukcje Marbo. Są tylko jedno kliknięcie stąd!

Nie ma nic prostszego, niż licytacja na zorganizowanych przez nas aukcjach. Zobacz sam:

Zapoznanie z aukcją
Przedmiot zawsze opisany jest z najwyżsżą starannością, masz więc jasność co do swojego zakupu.

Kontakt
W razie pytań, zadaj je przed licytacją!

Kupno
Prościej się nie da: kliknij przycisk [ KUP TERAZ ] na górze aukcji.

Zapłata
Koszta przesyłki są jasno określone na górze aukcji, a wszelkie dane niezbędne do wykonania przelewu otrzymasz automatycznie po licytacji.

Odbiór
Teraz pozostaje Ci tylko oczekiwać swojej paczki lub zgłosić się po sprzęt do naszej siedziby w Starachowicach lub Warszawie!

Na każdy zakupiony u nas sprzęt otrzymujesz dożywotnią pisemną gwarancję na elementy spawane i metalowe części konstrukcyjne! Pomyśl, czy ktoś inny może zapewnić Ci taką pewność?

Co więcej, zgodnie z obowiązującym prawem, masz 10 dni od daty otrzymania sprzętu na jego przetestowanie - w tym okresie zawsze możesz go zwrócić bez podawania przyczyny, a jedynym wymogiem jest jego nienaruszony stan. Mówimy o tym otwarcie i to najlepsza gwarancja satysfakcji!

Kolejną nowością, mającą pomóc Wam w udanym zakupie, jast wprowadzenie specjalnego monitora dostępności na allegro.

Monitor ten przyporządkowany jest do każdego nowo wystawionego produktu i daje jasny sygnał, czy Twoje zamówienie zostanie zrealizowane natychmiast po finalizacji transakcji, czy może będziesz musiał wykazać się odrobiną cierpliwości. Od teraz masz jasność, a to się przecież liczy!

Wiemy doskonale, że każdy, kto składa zamówienie przez internet, oczekuje go z wielką niecierpliwością. Dlatego właśnie zawiązaliśmy ścisłą współpracę z firmą kurierską DHL.

Przewoźnik pisze o sobie jako o "światowym liderze na rynku ekspresowych usług kurierskich" i swoją pracą stale potwierdza to zdanie. Dzięki naszej współpracy zyskujesz pewność ekspresowego i bezpiecznego transportu zamówionego przez Ciebie sprzętu.

UWAGA! To naturalne, że każdemu zdarzają się potknięcia, dlatego ważne jest, byś jeszcze w obecności kuriera sprawdził stan paczki i w razie jej uszkodzenia, spisał z nim protokół reklamacyjny. Dzięki temu Twoja reklamacja zostanie uznana z pierwszej kolejności i nic za nią nie zapłacisz!

Wychodzimy naprzeciw klientom, którzy zdecydowani są wyposażyć swoje siłownie w najlepszy sprzęt od Marbo.

Przy zamówieniach na kwotę większą, niż 2000 złotych, chcemy zapewnić Ci najszybszy i najbezpieczniejszy transport sprzętu zupełnie za darmo. Wysyłamy do Ciebie swojego człowieka, możesz więc być pewien, że zamówienie nie przechodzi przez dziesiątki rąk i na pewno dotrze do Ciebie kompletne i nieuszkodzone.

copyrights by Bartko Dębkowski - www.bartkodebkowski.com