|
Zapraszamy do zakupu kartridży do makijażu permanentnego
20 sztuk
Do wyboru
rozmiary:
1 ,3LR, 3 RS,
4 flat, 5 shader,
5 magnum, 7 RS, 7 flat, 7 magnum, 9 liner
SUPER CENA 200 zł
w/w końcówki pasuja
m.in. do urządzeń:
EURO TOUCH Bi Moduł,Hebe,
BIOEVOLUTION
Kartridże spełniające wymagania Inspekcji Handlowej.
Przezroczyste.
KARTRIDŻ DO MAKIJAŻU
Kartridż do makijażu jest jednorazowy, zapakowany sterylnie na blistrze, do użytku profesjonalnego. Zintegrowany system igły z nasadką (kartridż), który zapewnia zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny. Wewnętrzna membrana utrzymuje igłę w sterylnej czystości. Dla zapewnienia bezpieczeństwa jednorazowe kartridże pakowane są w sterylnym pomieszczeniu oraz dodatkowo sterylizowane tlenkiem etylenu. Każdy kartridż posiada numer seryjny.
Gdy kartridż jest odłączony igła automatycznie chowa się w nasadce. Zapobiega to przypadkowemu ukłuciu się igłą i pozwala uniknąć możliwej infekcji wirusami wywołującymi groźne choroby takie, jak AIDS czy wirusowe zapalenie wątroby. Kartridż zawiera zbiorniczek na pigment. Mieści on taką ilość barwnika, która wystarcza do przeprowadzenia standardowego zabiegu.
Opatentowana konstrukcja kartridża zapobiega rozlewaniu się pigmentu.
Kształt igły został zaprojektowany w taki sposób aby uzyskać jak najwyższą precyzję w umieszczaniu barwnika w skórze, przy jak najmniejszych urazach.
Podczas przystępowania do zabiegu należy stosować zasady higieny używając rękawiczek jednorazowych.
Przy zakupie minimum jednego pakietu ( 20 sztuk)
wysyłka listem poleconym ekonomicznym - GRATIS
www.hurtowniafilon.pl
TEL. 603 [zasłonięte] 262
MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU HURTOWEGO ZADZWOŃ ZAPYTAJ
|