Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Magiczny Krąg Pakiet 3 w ETUI Libba Bray Wys 24H

19-01-2012, 15:36
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 79 zł     
Użytkownik nantess
numer aukcji: 2034182117
Miejscowość Sosnowiec
Wyświetleń: 97   
Koniec: 12-01-2012 21:02:52

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Okładka: miękka
Rok wydania (xxxx): 2011
Język: polski
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 

 

Magiczny Krąg Pakiet 3 w ETUI Libba Bray Wys 24H

PAKIET 3 książek z serii Magiczny Krąg w ETUI:
[1] Mroczny Sekret
[2] Zbuntowane Anioły
[3] Studnia Wieczności NOWOŚĆ

 


Autor: Libba Bray
Wydawnictwo: Dolnośląskie
Okładka: miękka
Liczba stron: 368 + 488 + 760
Wymiary: 135 x 205 mm
Rok wydania: 2011

 

Książki dostępne są również pojedyńczo. Zapraszamy na nasze aukcje.

[1] Mroczny Sekret

Wspaniały portret epoki wiktoriańskiej, pełen szeleszczących spódnic, tańczących cieni i niebezpieczeństw czyhających w nocy. Niepokojący klimat, aura tajemniczości.

Gemma Doyle to osóbka uparta i przekorna. Ma 16 lat, kiedy trafia do londyńskiej Akademii Spence po tragedii, która spotyka jej rodzinę w Indiach. Jest samotna, dręczy ją poczucie winy i nękają ponure wizje przyszłości. W nowej szkole Gemma zawiera przyjaźń z najbardziej wpływowymi dziewczętami, odkrywa w sobie nadprzyrodzone zdolności, a także dowiaduje się o dawnych powiązaniach swojej matki z mrocznym stowarzyszeniem nazywanym Zakonem.

„Wyśmienita, elegancka powieść gotycka”.

Publishers Weekly

„Obfitująca w niezwykłe przygody i chwile pełne grozy”.

Kirkus Reviews

„Interesujące i doskonale wyważone połączenie fantasy, horroru i fikcji historycznej z domieszką romansu”.

School Library Journal

Bestseller w Stanach Zjednoczonych (New York Times, ÚSA Today) i w Europie. W USA sprzedano ok. 1 500 000 egz. trylogii.

Według Publishers Weekly - najlepszy debiut i najlepsza książka roku 2003.

Sprzedano prawa do ekranizacji powieści w 2010 r. (Icon Productions Mela Gibsona).


[2] Zbuntowane Anioły

Gemma Doyle opuszcza Akademię Spence i wyjeżdża na ferie świąteczne do Londynu, gdzie wesoło spędza czas z przyjaciółkami, chodzi na bale w sukniach z głębokimi dekoltami i flirtuje z przystojnym Simonem Middletonem. Wśród wszystkich tych rozrywek coraz częściej miewa przerażające wizje. Pojawiają się w nich trzy dziewczyny w bieli, którym przydarzyło się coś strasznego, a zagadkę ich losu może rozwiązać tylko wizyta w międzyświecie.

Pokusa jest silna i wkrótce już Gemma, Felicity oraz Ann przemieniają kwiaty w motyle w zaczarowanej rzeczywistości. Ku swojej wielkiej radości spotykają tam też Pippę, za którą bardzo tęskniły i która gotowa jest znów dołączyć do ich grona.

Ale nie wszystko w międzyświecie – i wokół niego – układa się dobrze. Kartik nalega, żeby Gemma poskromiła magię, inaczej dojdzie do okropnej katastrofy. Dziewczyna chce to zrobić, gdyż w ten sposób może stanąć twarzą w twarz z najlepszą przyjaciółką swojej nieżyjącej mamy, a wielkim wrogiem Gemmy – Kirke. Dopóki Kirke nie zostanie zniszczona, Gemma nie może spełnić swojego przeznaczenia. Lecz odnalezienie Kirke okazuje się niezwykle niebezpiecznym zadaniem…


Powieść uwodzi mnogością wiktoriańskich smaczków na tle pełnego cieni i świateł Londynu w roku 1895, gdzie wielka piękność niespodziewanie może się okazać zbuntowanym aniołem.

[3] Studnia Wieczności

Ostatni tom trylogii Magiczny Krąg.

Upłynął już prawie rok od przybycia Gemmy Doyle do Akademii Spence. Wiele się w tym czasie wydarzyło. Dziewczyna sądziła, że pokonanie Kirke to koniec kłopotów. Miała nadzieję, że będzie mogła zająć się już tylko przygotowaniami do debiutu na londyńskich salonach. Niestety kolejne zdarzenia przekreślają jej plany.

Gemma ma teraz poważne powody do obaw o swoje zdolności magiczne. Nie dają jej spokoju tajemnicze wizje. Kim jest dama w lawendowej sukni? Co oznacza Drzewo Wszystkich Dusz? Gdzie zniknął Kartik? To tylko niektóre z pytań, na które nie zna odpowiedzi. W poszukiwaniu przeznaczenia nie może sobie pozwolić na błędne decyzje – musi przecież chronić świat i najbliższych.

LIBBA BRAY, ur. w 1964 r. w Teksasie, ukończyła teatrologię na University of Texas; od 26. roku życia mieszka w Nowym Jorku wraz z mężem i synem. Jako 18-letnia dziewczyna przeżyła bardzo poważny wypadek samochodowy, po którym poddała się 13 operacjom rekonstrukcyjnym twarzy. Mroczny sekret, jej debiut literacki, od razu przyniósł jej światowy rozgłos.