Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

MacBook Pro 13.3 256GB ssd, 8GB ram, NV GT9400

02-09-2014, 2:52
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 3 099 zł     
Użytkownik LASERCOLOR
numer aukcji: 4540058954
Miejscowość Kraków
Wyświetleń: 113   
Koniec: 02-09-2014, 2:57

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Waga (z opakowaniem): 3.00 [kg]
Gwarancja: Brak
Procesor : Intel Core 2 Duo
Liczba rdzeni procesora: Dwa
Taktowanie procesora (MHz): 2260
Pamięć RAM (MB): 8
Pojemność dysku (GB): 256.00
Karta graficzna: Grafika dedykowana
Wielkość matrycy : 13" - 13.9"
Rozdzielczość matrycy : 1280x800 / 1280x768
Rodzaj matrycy: Matryca błyszcząca
System operacyjny: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Inny
Dodatkowe informacje: Czytnik kart pamięci, HDMI, Kamera, Matryca LED, Obsługa standardu 802.11n, Podświetlana klawiatura

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

MacBook Pro 13 A1278 MB990PL/A

Przedmiotem aukcji jest aluminiowy laptop Mac Book Pro, wersja MB990PL/A Unibody. Jest w pełni sprawny, w idealnym stanie, nigdy nie naprawiany, z kompletem oryginalnych akcesoriów, oprogramowaniem i pudełkiem. Mam go od nowości, był kupiony w Polsce, bardzo o niego dbałem. Komputer nosi minimalne ślady używania, głównie widoczne na zdjęciach zadrapania od twardej obudowy w jakiej był używany. Nigdy nie upadł, nigdy się nie zawiesił ani nie przegrzał. Był używany wyłącznie do pracy biurowej.

Konfiguracja:
  • Procesor 2.26Ghz
  • SSD 256 GB
  • 8GB RAM
  • Nvidia GeForce 9400M
  • prawie nowa bateria
  • stan idealny
  • polska instrukcja
  • pudło, płyty itd

Plik tekstowy z konfiguracja systemu tutaj.

Ma zainstalowany system OSX 10.6.8 Snow Leopard, ale znakomicie działa też najnowszy OS X 10.10 Yosemite (wersja beta do pobrania ze strony Apple)

Macbook ma dysk SSD 256GB i 8Gb (2x4Gb) pamięci RAM. Karta graficzna to Nvidia G9400M (nie żaden Intel). Bateria jest prawie nowa, ma 63 cykle ładowania, działa 4-6 godzin. Matryca nie ma żadnych przebarwień. Komputer uruchamia się błyskawicznie - w kilka sekund, działa stabilnie, cicho - nie ma problemu szalejących wentylatorów. Również napęd DVD - Superdrive działa normalne, nagrywa itd.

Mile widziany odbiór osobisty. Pytania? 507[zasłonięte]866

W zestawie:

Komputer MacBook Pro

Oryginalne pudełko

oryginalny zasilacz z kablem

polska instrukcja, licencja itd

oryginalne płyty DVD z systemem i aplikacjami (pakiet iLife)

jedwabna ściereczka (nie używana)