Agata Mańczyk, JAJECZNICA NA DESZCZÓWCE, Warszawa 2007, Nasza Księgarnia, wyd.1, 12x19 cm, stan bardzo dobry (jak nowa).
Na koloniach spotykają się wcześniej nieznające się nastolatki... W grupie szybko wyróżniają się takie indywidualności, jak Wanda, Szprycha, Klema czy Marita, a spośród chłopców Kajtek, Maks, Zyga, Franek...Szprycha z Zygą zakładają się w pewnej honorowej sprawie, a ich zwolennicy pomagają im zakład wygrać, wypełniając różne, pełne przygód zadania. Kto okaże się zwycięzcą?
O tym opowie ta pełna humoru powieść wakacyjna, której akcja, obfitująca w zaskakujące sytuacje, dramatyczne sceny i niesamowite nocne eskapady, rozgrywa się w scenerii mazurskich jezior.
[Nasza Księgarnia, 2007]
Obejrzyj inne moje aukcje (mniejszy koszt wysyłki). Polecam formę płacenia z góry przelewem na moje konto w:
- mBanku
- Inteligo.
Wysyłam (2 razy w tygodniu) po zaksięgowaniu przelewu listem poleconym ekonomicznym lub paczką (przy kilku książkach).
"ZA POBRANIEM" wysyłam osobom mającym przynajmniej 5 (PIĘĆ) POZYTYWNYCH KOMENTARZY.
Jeżeli mieszkasz w Warszawie, możesz odebrać książki z Ursynowa (niedaleko stacji metra Stokłosy).