Najlepsza rapowa płytka z PROSTO!! Małolat & Ajron W pogoni za lepszej jakości życiem JEST to PIERWSZE WYDANIE W DIGIPACKU!! TERAZ POJAWIŁA SIĘ JAKAŚ REEDYCJA W PLASTIKOWYM PUDEŁKU!!
W pogoni za lepszej jakości życiem – debiutancki album warszawskiego rapera Małolata wydany we współpracy z producentem Ajronem 7 stycznia 2005.
Ta płyta to połączenie dwóch stylów – ulicznego i ciężkiego z bardzo subtelnym i lirycznym. Bezkompromisowe teksty opisujące rzeczywistość łączą się z utworami o lekkiej i niekiedy śmiesznej tematyce. Na krążku pojawiło się wielu raperów z polskiej sceny hip-hopowej, m.in. Sokół, Ero, TenTypMes, Pezet (prywatnie brat Małolata) czy Włodi.
Całość została nagrana w wytwórni Prosto. Za gramofony odpowiedzialny jest DJ Panda.
Zawartość: 01. To tylko M&A 02. w tej grze 03. Przestępcze myśli (gościnnie Włodi) 04. W weekendy żyjąc 05. Rodzice 06. Sąsiedzi (gościnnie Ero, Sokół) 07. Rap z boiska (gościnnie Kafar) 08. Piszę tekst (gościnnie Ten Typ Mes) 09. Ostatnia szansa 10. Klasyk (Rap miejski) 11. One (gościnnie Eis) 12. Wkurwiam się 13. Trzeba żyć (gościnnie Pezet) Album Używany
Na digipacku małe ślady użytkowania
CD w STANIE IDEALNYM!!! Wszystko Gra OK!! ZDJĘCIA PRZEDSTAWIAJĄ SPRZEDAWANY ALBUM POLECAM
Zapraszam również na moje pozostałe aukcje!!! LIKWIDACJA OGROMNEJ KOLEKCJI!!