Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

MAŁA CZARNA WIESZAK NA BIŻUTERIĘ

03-03-2012, 12:42
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 33 zł     
Użytkownik inantis
numer aukcji: 2101955796
Miejscowość ŁÓDŹ
Wyświetleń: 22   
Koniec: 06-03-2012, 12:23
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


 

SAGRADO

Australia

Mała czarna – wieszak na biżuterię.

Luigi Sagrado* wybitny włoski projektant od lat 60-tych pracujący i tworzący w Australii.

Wieszak – stojak na biżuterię – wykonany na wzór miniatury manekina krawieckiego ubranego w klasyczną małą czarną.

Praktyczny i dekoracyjny przedmiot może być ozdobą toaletki, pokoju kąpielowego czy sypialni.

Marka Sagrado jest najlepszą gwarancją jakości użytych materiałów i staranności wykonania.

Wieszaczek nowy.

Doskonały, elegancki i gustowny prezent dla każdej kobiety.

Wymiary:

Wysokość 33 cm, rozstaw „ ramion” 10 cm

W naszej ofercie mamy wyroby renomowanych firm takich jak:

Carmani Sagrado Veronese Swarovski Royal Albert

Georgiou Bros Kuzniecov Łomonosov

ZAPRASZAMY

H084

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu - wystarczy kliknąć link poniżej i poszukać interesujących przedmiotów (wg. kategorii)

http://allegro.pl/sklep/10[zasłonięte]419_swiat-prezentow

Zobacz inne nasze aukcje ( kliknij aukcje użytkownika pod fotopanelem ) ZAPRASZAMY :


 

aukcje użytkownika

Dodano 2[zasłonięte]011-12 13:50
Kupujący na tej aukcji udziela Sprzedającemu pełnomocnictwa na zawarcie umowy o świadczeniu usług w jego imieniu z Pocztą Polską w celu dostarcznia za jej pośrednictwem zakupionego towaru i przekazuje na ten cel środki nie stanowiące dodatkowego dochodu Sprzedającego.
Odrębnego wynagrodzenia za nadanie przesyłki nie przewidziano. Nie będzie pobierane wynagrodzenie za zawarcie umowy pocztowej tj. za pójście na pocztę i nadanie przesyłki. Cena sprzedaży obejmuje wyłącznie wartość towaru. Przekazane koszty przesyłki odnoszą się wyłącznie do jej nadania. Kupujący przekaże środki pieniężne aby opłacić należność względem poczty. Przekazanie tych środków połączone będzie z płatnością za towar.