Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Mój na zawsze - Ann Bauer - 24h

08-10-2014, 14:37
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 34 zł     
Użytkownik swiatksiazki_pl
numer aukcji: 4588534084
Miejscowość 39 Księgarń Świat Książki - Polska
Wyświetleń: 2   
Koniec: 08-10-2014 14:32:31

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha


Na tej aukcji kupujesz nową książkę:


Mój na zawsze


Autor: Ann Bauer
Wydawca: Świat Książki
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron: 416
Wymiary: 12.5 x 20.0 cm
ISBN: [zasłonięte]978-8343-287-5
EAN: 978[zasłonięte][zasłonięte]94328
Data wydania: 2[zasłonięte]014-02

Przesiąknięta tajemnicą, pasjonująca i szelmowska powieść o kobiecie dokonującej rozrachunku z błędami przeszłości, dorównująca największym dokonaniom Anne Tyler, Elizabeth Berg czy Alice Sebold.

Carmen jest matką trójki dzieci i żoną mężczyzny, któremu życzy śmierci. Kiedy jednak go traci, odkrywa, że jest w nim zakochana. Wkrótce dowiaduje się, że i jej życiu grozi niebezpieczeństwo. W tych burzliwych okolicznościach Carmen rozpamiętuje wybory, których dokonała w młodości i które przesądziły o tym, że stała się tym, kim jest: żyjącą w dostatku żoną, matką dziecka z zespołem Downa, bezkompromisową przyjaciółką.

W swej urzekającej książce Bauer poświęca wiele uwagi poczuciu wyobcowania, obowiązku i litości, niszczących małżeńskie szczęście. Kreśli portret zranionej przez życie kobiety, która musi sobie poradzić z nagromadzonym przez długie lata żalem.

“Publishers Weekly”

Triumf znakomitego pisarstwa

“The Washington Post”

Napisana w stylu przywołującym na myśl dzieła Anne Tyler, historia młodzieńczych błędów i ich konsekwencji w dorosłym życiu, lecz także kobiecej walki ze śmiertelną chorobą

„Booklist”

Ann Bauer jest autorką powieści A Wild RideUp the Cupboard, uznanej przez "Minneapolis Star Tribune" i "Providence Journal" za najlepszą powieść 2005 roku, oraz współautorką kulinarnego pamiętnika Damn Good Food. Jej eseje ukazują się na łamach "The New York Times", "The Washington Post", "Elle", "Redbook" i "The Sun". Mieszka w Minneapolis.


© UltraPanel