Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

LUKSUSOWA FAMILIJNA RAMKA DO FOTOGRAFII OGROMNA

16-01-2012, 16:03
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 118.50 zł     
Użytkownik galerialawenda
numer aukcji: 2030992960
Miejscowość gdańsk
Licytowało: 6    Wyświetleń: 171   
Koniec: 15-01-2012 21:15:00

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 

 

PIĘKNA NIESPOTYKANA RAMKA DO FOTOGRAFII

OGROMNA WSPANIAŁA RODZINNA PAMIĄTKA

 


 

PRZEDMIOT LICYTACJI

Duża przepiękna prostokątna ramka familijna. Uroczo zdobiona subtelnym różanym wzorem, zwieńczona śliczną, finezyjnie ułożoną kokardą. Oprawę zdjęć tworzy passe-partout o złoconych krawędziach. Ramkę wykonano z masy alabastrowej, z wielką dbałością o detale. Złocenia wspaniale wykończone przecierką. Z tyłu pokryta jest aksamitem. Posiada podpórkę umożliwiającą jej postawienie, a także dwa haczyki do zawieszenia. Pasuje do 2 zdjęć o wymiarach 10 x 15 cm oraz 1 zdjęcia o wymiarach 13 x 18 cm. Ramka jest solidna i ciężka. To niezwykłej urody cudeńko jest stylowym, wyrafinowanym elementem dekoracyjnym, który upiększy każde pomieszczenie.

Gorąco polecamy jako świetny prezent.

Stylowa i elegancka ozdoba salonu, sypialni, gabinetu lub biura.

 

WYMIARY PRZEDMIOTU:

WYS.  49 CM,

SZER.  36 CM.

 

Polecamy ten wyjątkowy przedmiot !!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO LICYTACJI !!!

 

KONTAKT z nami pod nr tel.  603 [zasłonięte] 903

lub    [zasłonięte]@wp.pl

 

serdecznie  ZAPRASZAMY  NA  INNE  NASZE  AUKCJE !!!

Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów) umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich, autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana, reprodukowana, ani przechowywana w systemach wyszukiwania lub umieszczana na innej stronie www. Nie może tez być przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi, za pośrednictwem fotokopiarek, na płytach CD, czy w inny dostępny technologicznie sposób. Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r.