Przedmiotem naszej aukcji jest
Agencja Wydawnicza ,,Promocja'' galeria antykwariat 39-300 Mielec, ul. Sobieskiego 1
Zaprasza do zakupów w allegro - jeśli chcesz dokonać zakupu - zapoznaj się z warunkami moich aukcji, które znajdują się na stronie o mnie - jeśli zalicytujesz, to znaczy, że je akceptujesz!
Podejmując decyzję o zakupie obejrzyj nasze inne aukcje. Przy dodatkowym zakupie będzie niższy koszt wysyłki.
Nasz numer konta po wygraniu aukcji podany jest w autoryzowanym powiadomieniu allegro oraz informacji menadżera sprzedaży allegro. Sprawdź zawsze czy jest to ten sam numer konta, a w razie wątpliwości skontaktuj się ze mną.
Nasze dane kontaktowe: [zasłonięte]@interia.pl tel./fax 17 [zasłonięte]1498 tel. kom.: 602 [zasłonięte]362 lub 0602 [zasłonięte]197
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zadowolenia z dokonanych zakupów!
Przedmiotem naszej aukcji jest:
Louis SPOHR
Koncert nr 2 w D moll
Op. 2
skrzypce i fortepian
Marteau
Edition Steingraber nr 2000, 1912 r.
34 x 27,5 cm, 20+16+11 stron, stan db--, przetarcia i drobne przybrudzenia, pożółkły papier, podpisy po poprzednim właścicielu
Polecam i zapraszam do licytacji
A/15865
Dodatkowe zdjęcia: