HDC Rzeszów
ul. Kościuszki 13/1
35-030 Rzeszów
tel. 17 [zasłonięte] 47
Płatność z góry
Przelew na konto mBank
nr 77 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 317192
Paczka pocztowa priorytetowa 10zł
Preferowany odbiór osobisty !
Gry wysyłamy maksymalnie do dwóch dni roboczych od zaksięgowania pieniędzy na koncie bankowym
Sposób pakowania: koperta bąbelkowa lub paczka.
NIE REALIZUJEMY PRZESYŁEK ZA POBRANIEM !!!
Odbiór osobisty w godzinach:
pn-pt 8:30 - 22:00
sobota 9:00 -22:00
niedziela 10:00 - 22:00
LOST PLANET 2
GRA UŻYWANA W DOBRY STANIE KOMPLETNA
ANGIELSKA WERSJA JĘZYKOWA
Lost Planet 2 to kontynuacja świetnej gry akcji TPP. Pierwsza odsłona serii, stworzonej przez dobrze znaną firmę Capcom, powstała w 2008 roku (Lost Planet: Extreme Condition). W krótkim czasie pojawiła się również produkcja Lost Planet: Colonies, rozszerzająca pomysły zawarte w pierwowzorze. Studio Capcom opracowało w przeszłości wiele ponadczasowych hitów, takich jak chociażby: Dead Rising, Devil May Cry, Dino Crisis, Mega Man i Resident Evil.
W pierwszym Lost Planet wcielaliśmy się w człowieka uratowanego przed śmiercią przez Śnieżnych Piratów, trudniących się polowaniem na różne ogromne potwory i bestie zamieszkujące planetę pokrytą w większości śniegiem oraz lodem. Rozgrywka polegała na wykonywaniu rozmaitych zadań zlecanych przez dowództwo. Przede wszystkim zajmowaliśmy się eksterminacją wrogów. W grze pojawiły się między innymi ciekawe pojazdy (maszyny kroczące).
Druga odsłona serii kontynuuje wątki pierwowzoru. Gra przybliża nam wydarzenia rozgrywające się 10 lat po finale historii znanej z pierwszej części sagi. Ponownie przenosimy się na powierzchnię skutej lodem planety E.D.N. III. Tytuł nie opowiada o losach jednego bohatera, ale przybliża kilka działających grup Śnieżnych Piratów, przedstawiając całą historię z różnych perspektyw.
W ciągu dekady zmienił się nieco globalny klimat panujący na planecie, więc tym razem przychodzi nam zwiedzić więcej lokacji nie pokrytych grubym śniegiem i lodem. Często więc działamy w zupełnie odmiennych miejscach – przykładowo w tropikalnej dżungli. Podczas zabawy możemy w sporej mierze niszczyć otoczenie. Naszym przeciwnikiem nadal jest rasa obcych znana jako Akrid.
UWAGA !!!
Tylko u nas możesz przetestowania gry przed zakupem !!!
Możliwość wymiany Gier !!!
ZAPRASZAMY !!!