Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Lolita Lempicka Si Lolita edp spray

10-06-2014, 17:38
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 6.99 zł     
Użytkownik BR-KOSMETYKI
numer aukcji: 4292557665
Miejscowość Zgorzelec
Wyświetleń: 5   
Koniec: 10-06-2014, 17:28

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Lolita Lempicka Si Lolita edp spray 0,8ml

Kolejna propozycja znanej z barokowych flakonów i charakterystycznych kompozycji perfumiarskich marki Lolita Lempicka. Tym razem zapach, stworzony przez Christine Nagel i Benoist Lapouza, zamknięto w przepysznej, otulonej miniaturową muślinową "apaszką", bogato zdobionej i złoconej czterolistnej "koniczynie".
Zapach jest kwintesencją świadomej kobiecości, zwiewny, delikatny. Łączy nuty orientalno-kwiatowe z pikantnym akordem i stanowi wysublimowaną mieszankę mandarynki, bergamotki, ziaren różowego pieprzu, słodkiego zielonego groszku, żywicy elemi, ambry, paczuli, bobu tonka.