Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

LOKALIZATOR GPS KOMPAS GOOGLE Orllo Man-Go $ KUPON

22-07-2015, 11:09
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 1 zł      Aktualna cena: 1 zł     
Użytkownik ORLLO
numer aukcji: 5474936178
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 565   
Koniec: 22-07-2015 10:23:22
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 

 

 

 

 

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST KUPON RABATOWY

Kupon rabatowy o wartości 10 zł 

Ważny przy zakupie jednego dowolnego lokalizatora z aukcji ORLLO Electronics na Allegro 

Bez prawa cesji na osoby trzecie 

                                                                        Kupony nie łączą się (jeden kupon dla jednego lokalizatora 

 

LOKALIZATOR GPS ORLLO Man-Go

Zabierz Orllo Man-Go Tracker na grzyby, ryby, w rejs, góry. Gdziekolwiek się znajdziesz, nigdy się nie zgubisz! To mieszczące się w dłoni urządzenie jest przydatne dla każdego, kto poszukuje danego punktu, zgubił się lub podróżuje po nieznanym terenie. W każdej chwili otrzymasz informację, gdzie dokładnie się znajdujesz.

Obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Wystarczy zapisać punkt, do którego chcemy się udać (możemy ich zaprogramować aż 16). GPS pokieruje nas do wybranego punktu, wskazując drogę na kompasie, który jest jedną z funkcji urządzenia. Aktualną pozycję możemy ustalić za pomocą Google Maps lub przypisania pozycji, w której jesteśmy.

Niezawodność takiego rozwiązania polega na tym, że Orllo Man-Go Tracker nie potrzebuje żadnych map, aby wskazać drogę powrotną! Jest to przewaga w stosunku do typowych nawigacji GPS, które bez mapy nie pomogą nam np. w lesie czy w trudnym terenie.


Urządzenie posiada kompas oraz czytelny wyświetlacz ciekłokrystaliczny (LCD) z poświetleniem, dzięki czemu odczyt jest możliwy także w miejscach słabo oświetlonych.

Na wyświetlaczu znajdziesz takie informacje jak: pokonywany dystans (zapis w urządzeniu jak i na mapach), prędkość z jaką się poruszasz, średnią prędkośc trasy, aktualny czas, wysokość oraz długość i szerokość geograficzną.

Atutem urządzenia jest możliwość zapisu danych na karcie micro SD oraz przechowywania ich i odtwarzania. Do pamięci można zapisać także wybrany zrzut ekranowy mapy.


 

Kontaktnumer konta
ALIOR BANK:
16 2490 [zasłonięte] 0[zasłonięte]0050000 [zasłonięte] 946104

Kamery samochodowe Kamery szpiegowskie Kamery internetowe Głośniki przenośne Radia przenośne

Copyright by ORLLO. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania zdjęć, grafik i opisów aukcji. Zaistniałe sytuacje będą zgłaszane do właściwego organu oraz administratora Allegro na podstawie Ustawy o Ochronie Praw Autorskich i Własności Intelektualnej DZ.U 94 NR24.