Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Logico Primo Wymyśl i odkryj od... [nowa]

12-06-2014, 4:40
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 15.70 zł     
Użytkownik book24
numer aukcji: 4236268899
Miejscowość Warszawa
Zostało sztuk: 4    Wyświetleń: 20   
Koniec: 12-06-2014, 4:41

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Book24 - księgarnia internetowa serdecznie wita na swoich aukcjach w serwisie Allegro.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zakupu.
O nas
Do każdego zamówienia dołączamy zakładkę GRATIS!

Kupując u nas masz pewność co do jakości zakupionego towaru, oraz szybkiej przesyłki.
Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie, staramy się, aby nasz klient był w 100% usatysfakcjonowany.

Każdą paczkę starannie pakujemy w tekturowe pudełko lub kopertę bąbelkową, tak aby w stanie nienaruszonym dotarła do odbiorcy.

Dane Kontaktowe

Po wylicytowaniu przedmiotu koniecznie wypełnij formularz dostawy, jeśli masz dodatkowe pytania napisz e-maila.

Book24 - księgarnia internetowa
ul. Stroma 18a
01-100 Warszawa

e-mail: [zasłonięte]@book24.waw.pl
pon-pt: 9-18

Numer konta:
(mBank)
201[zasłonięte]200400[zasłonięte]70274[zasłonięte]229
(Inteligo)
501[zasłonięte]555811[zasłonięte]45200[zasłonięte]594




Wybierz kategorię:
Literatura piękna, popularna i faktu
Książki naukowe i popularnonaukowe
Książki dla dzieci i młodzieży
Książki do nauki języka obcego
Książki obcojęzyczne
Mapy, przewodniki, książki podróżnicze
Poradniki i albumy
Czasopisma
Komiksy
Podręczniki do szkół podst. i średnich
Audiobooki
Gadżety i akcesoria
Logico Primo Wymyśl i odkryj od 6 lat. edukacja wczesnoszkolna

Dodatkowe informacje

  • ISBN:978[zasłonięte][zasłonięte]31517
  • liczba stron: 16
  • Okładka: miękka
  • Wydawnictwo: MAC Edukacja
  • Seria: LOGICO PRIMO
  • Wymiary: 165 x 235 mm
  • Rok wydania: 2013
  • Opis

    Logico to plastikowa tabliczka z kolorowymi guzikami oraz zestaw książek z kartami, które ułatwiają dzieciom naukę czytania, pisania i liczenia, wprowadzając jednocześnie w świat kolorów, roślin, zwierząt, bajek oraz poważnych zagadnień, na przykład ruchu drogowego.Wykonując zadanie, dziecko:Wkłada kartę w plastikową ramkę Przesuwa kolorowe guziki na miejsca przy wybranym rozwiązaniu Odwraca kartę na drugą stronę i porównuje koloryDziecko myśli, analizuje, poszukuje, podejmuje decyzję, rozwiązuje.Możliwości wykorzystania:Praca w przedszkoluLogico to doskonałe uzupełnienie każdego podręcznika. Różnorodność książek z kartami pozwala na indywidualną pracę z dziećmi o zróżnicowanym stopniu uzdolnienia.Pracę w grupach przedszkolnych można tak zorganizować, aby dziecko wspólnie z rówieśnikami poszukiwało rozwiązań. Potem mogą je kolejno podawać oraz wzajemnie się odpytywać.Praca w domuRodzice mogą wykorzystywać karty nie tylko do sprawdzania wiedzy i umiejętności dziecka, ale również do zorganizowania ciekawych konkursów, na przykład podczas urodzinowych przyjęć.


    [zasłonięte]@book24.waw.pl - Book24 - księgarnia internetowa