LIVING SPACE EKSKLUZYWNA kryształki ECRU WYPRZEDAŻ

07-07-2012, 12:02
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 87.50 zł     
Użytkownik living-space
numer aukcji: 2392973903
Miejscowość Kraków
Wyświetleń: 25   
Koniec: 02-07-2012, 14:22

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 poduszka ozdobna z wysokogatunkowego, mięsistego aksamitu 

zapiana na zamek

CHP/PRINCES/K

WYSZYTA 25-CIOMA SREBRNYMI KRYSZTAŁKAMI O WYMIARACH 3 X 4,5 CM!

KOLOR: KREMOWY (ECRU)

(na zdjęciu wyszedł ciemniejszy)

SKŁAD: 100% BAWEŁNA

seria

Itallisima Home by Eva Minge

WYPRZEDAŻ -30%

ostatnia sztuka!!!!

cena regularna 125 zł

teraz 87,5 zł

Polecana do wnętrz w stylach: glamour , lounge, new design, fusion, nowoczesnych

Wymiary: 45 x 45 cm

Poduszka bez wypełnienia.(sama poszewka)

Wypełnienie można nabyć za dodatkową opłatą 10zł.

Można prać w pralce i czyścić chemicznie.

Inne poduszki widoczne na zdjęciach dostępne na pozostałych aukcjach.

Szukasz ciekawych dodatków do twojego domu lub biura?

A może czegoś ciekawego na prezent?

Zapraszamy na pozostałe aukcje.

Na zyczenie faktura VAT.