Lian Li PC-V2120X Server Tower - E-ATX - HPTX - AT
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik Golden-Trade
numer aukcji: 4702058248
Miejscowość Pyrzyce
Wyświetleń: 31
Szablon Allegro
Lian Li PC-V2120X Server Tower - E-ATX - HPTX - ATX - USB 3.0 - czarna
Dane techniczne:
Nazwa: Obudowa serwerowa - Lian Li PC-V2120X Server Tower - E-ATX - HPTX - ATX -
USB 3.0 - czarna
Kod EAN: 471[zasłonięte][zasłonięte]60033
Kod producenta: PC-V2120X
Wymiary: 235 x 265 x 630 mm
Kolor: czarny (w środku także pomalowana na czarno)
Materiał: aluminium
Waga: 14,4 kg
Typ obudowy: Server Tower
Obsługiwane płyty główne: ATX, microATX, HPTX, E-ATX, Mini-ITX
Miejsca na napędy:
- zewnętrzne: 5x 5,25", 1x 3,5"
- wewnętrzne:
-- 7x 3,5 cala (wewnętrzne, główny szyb, zdejmowany)
-- 3x 3,5 cala (wewnętrzne, dolny szyb)
-- 7x 3,5 cala (wewnętrzne, górny szyb, zajęte 3x 5,25 cala, zdejmowany)
-- 2x 2,5 cala (wewnętrzne, na górze przegrody)
-- 2x 2,5 cala (wewnętrzne, z adapterem w zatoce 3,5 cala)
Wentylatory:
- 2x 140 mm (przód)
- 1x 140 mm (klatka na dyski HDD)
- 1x 120 mm (tył)
- 3x 120 mm (górna pokrywa, opcjonalnie)
- regulacja (przód, płynne)
Miejsce na chłodnice wodne:
- 1x 360 mm (górna pokrywa)
Miejsce na zasilacz: typu ATX
Sloty kart rozszerzeń: 11 gniazd
Porty:
- 4x USB 3.0
- 1x eSATA
- 1x Wyjście słuchawkowe
- 1x Wejście mikrofonowe
Maksymalna długość karty graficznej: 360 mm