|
Kontakt
Dane firmy:
Global Cristobal Krzysztof Guzikowski
ul. Brzeska 1
61-048 Poznań
NIP: 782[zasłonięte]228-61
REGON: 301[zasłonięte]866
Godziny pracy sklepu:
Pn. - Pt. 10:00 - 18:00
Biuro:
email:[zasłonięte]@yooki.pl
numer gg: 34[zasłonięte]302
telefon: +48 [zasłonięte] 993 541
skype: www_yooki_pl
Inne aukcje
Serwis
Wszelkie reklamacje należy zgłaszać na mail serwisowy podany w danych kontaktowych powyżej. Nasz serwis przele Państwu mailowo dalsze instrukcje.
Realizacja zlecenia serwisowego może potrwać do 14 dni, a w szczególnych przypadkach do 30 dni.
Towar
Towar, który sprzedajemy jest nowy i pochodzi wyłącznie od legalnych sprawdzonych dystrybutorów. Do każdej transakcji wydawany jest paragon lub faktura VAT.
Prawo do reklamacji towaru w naszym sklepie to 24 miesiące.
Każdy sprzęt można zwrócić w ciągu 10 dni kalendarzowych od daty otrzymania paczki. Chęć zwrotu najpierw należy zgłosić obsłudze serwisu.
Zastrzegamy, że towar także sprzedajemy na sklepie online oraz w hurcie. Jeśli chcesz mieć pewność, że twój towar jest dostępny oraz dokładnie kiedy będzie wysłany do Ciebie, to przed zamówieniem wyślij proszę zapytanie na [zasłonięte]@yooki.pl i wtedy podamy dokładny termin realizacji zamówienia.
Wysyłka
Towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firmy kurierskiej DHL.
Dokładamy wszelkich starań, aby paczki były wysyłane w cišgu 24 godzin. W wyjątkowych przypadkach czas wysyłki może się przedłużyć do 7 dni roboczych. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą sklepu.
Płatności
Nasz numer rachunku bankowego w ING Banku Śląskim:
461[zasłonięte]152010[zasłonięte]09132[zasłonięte]520
|
Opis przedmiotu aukcji
Przedmiot aukcji:
Lian Li PC-Q16A Mini ITX 300W - srebrna
Lian Li PC-Q16A to elegancka aluminiowa obudowa w kolorze srebrny. Nadaje się ona idealnie na komputer HTPC / Media Center lub na NAS sieciowy, do ktorego można zainstalować parę cichych dysków 2.5". W środku można zamontować najnowsze płyty główne Mini-ITX, a maksymalna wysokość chłodzenia na procesor wynosi 60mm. Razem z obudową Lian Li dostarcza nam w zestawie zasilacz komputerowy o mocy 300W. Posiada on certyfikat 80Plus, więc nie trzeba się martwić o jego głośność czy efektywność. Z przodu Q16A możemy znaleźć dwa porty USB 3.0 do których można podłączyć szybkie dyski przenośne.
Dane techniczne:
Nazwa: Obudowa Lian Li PC-Q16A Mini ITX 300W - srebrna
Kod producenta: PC-Q16A
Kod EAN: 471[zasłonięte][zasłonięte]60047
Wymiary: 199 x 160 x 290 mm
Kolor: srebrny
Materiał: aluminium
Waga: 1,8 kg
Typ: Cube
Format płyty głównej: Mini-ITX
Miejsca na napędy:
- zewnętrzne: brak
- wewnętrzne: 1x 3,5", 3x 2,5"
Wentylacja: 1x wentylator 140mm
Porty: 2x USB 3.0
Maksymalna długość PSU: 105 mm
Maksymalna wysokość chłodzenia CPU: 60mm
Zasilacz: SFX 300W, 80Plus (w zestawie)
Powyższy opis został stworzony na rzecz Yooki dla firmy Global Cristobal Krzysztof Guzikowski i jest chroniony prawami autorskimi. Wykorzystywanie i rozpowszechnianie jego fragmentów lub całoci bez pisemnej zgody autora jest surowo zabronione.
Galeria przedmiotu:
|
Pozostałe aukcje firmy Yooki, które powinny Cie zainteresować:
|
|
Strona "o mnie"Wszystkie aukcje
|
PaneleAllegro.pl
|
|
|
|