Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Lenovo Thinkpad x200, 3GB, SSD, WinXP, MS Office

02-06-2012, 0:09
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 999 zł      Aktualna cena: 1 276.26 zł     
Użytkownik triste
numer aukcji: 2321074206
Miejscowość Warszawa
Licytowało: 16    Wyświetleń: 1044   
Koniec: 17-05-2012, 12:31

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Procesor : Intel Core 2 Duo
Liczba rdzeni procesora: Dwa
Taktowanie procesora (MHz): 2400
Pamięć RAM (MB): 3000
Pojemność dysku (GB): 64.00
Karta graficzna: Grafika zintegrowana
Wielkość matrycy : 12" - 12.9"
Rozdzielczość matrycy : 1280x800 / 1280x768
Rodzaj matrycy: Matryca matowa
System operacyjny: Windows XP,
Dodatkowe informacje: Czytnik kart pamięci, Kamera, Matryca LED, Obsługa standardu 802.11n, Podświetlana klawiatura,

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Lenovo Thinkpad x200
Type 7459 - CTO
S/N L3 - AAL3C 08/10

Intel Core 2 Duo CPU, P8600 @ 2,4Ghz
3 GB RAM

Dysk SSD KINGSTON SNVP325S264GB
64 GB
SATA II
Windows XP zoptymalizowany przy instalacji pod kątem charakterystyki dysku SSD

Matryca matowa, LED-backlight LCD, 1280 x 800, zero bad pikseli

UltraConnect - wbudowane w matrycę anteny wifi

wbudowana kamera

drenaż ociekowy - w przypadku zalania klawiatury odprowadza wodę przez kanaliki w spodzie laptopa


złącze do stacji dokującej albo dodatkowej, płaskiej baterii

oryginalny zasilacz thinkpad z kablem typu koniczynka

Oryginalnie na laptopie był Windows Vista Business (naklejka licencyjna nieczytelna)
Obecnie wgrany Windows XP Professional, dodatek Service Pack 3, zaktualizowany, legalny (sticker osobno, licencja z komputera Dell)

Klawiatura spolszczona profesjonalnymi naklejkami do klawiatur ThinkPad.

ThinkLight - Podświetlenie klawiatury białym, ciepłym światłem

Komunikacja:
- wifi
- bluetooth

Slot na karty SD,
3 porty USB
gniazdo telefoniczne
gniazdo sieciowe
wyjście na monitor
Kensington lock
gniazdo słuchawkowe
gniazdo mikrofonowe
czytnik linii papilarnych
ExpressCard/54mm

Trackpoint

akcelerometr

SecurityChip

W laptopie zainstalowany jest oryginalny (OEM) pakiet MS Office Professional 2010 Plus: Word, Outlook, Excel, PowerPoint, OneNote, InfoPath Designer, InfoPath Filler, Publisher, InfoPath Designer, Access. Nie posiadam już oddzielnie karty klucza, pakiet jest zarejestrowany w Microsoft i na bieżąco aktualizowany. Licencji nie można przenieść na inny komputer, nie wiem jak w przypadku zmiany dysku.

Waga: z baterią 4-ogniwową – 1.34 kg, z baterią 6-ogniwową – 1.47 kg, z baterią 9-ogniwową 1.63 kg (w zestawie dwie baterie 9 cell).

Obudowa wzmocniona stopem magnezu, stan: nosi normalne ślady użytkowania (drobne ryski widoczne pod światło), nie ma żadnych pęknięć, wyżłobień, etc. Laptop nigdy nie był zalany ani nie spadł.

Dwie baterie:

1.
Lenovo, 9 cell, FRU 42T4540
Full charge capacity: 39.19 Wh, cycle count 262, Li-Ion
plan maximum performance z włączonym wifi i maksymalnym podświetleniem: 2:30 h
plan maximum battery life z wyłączonym wifi i stopniem podświetlenia 2: 3:00 h

2.
Movano, 9 cell, zamiennik
Full charge capacity: 70.18 Wh, cycle count 7, Li-Ion
data pierwszego użycia styczeń 2012
plan maximum performance z włączonym wifi i maksymalnym podświetleniem: 4:40 h
plan maximum battery life z wyłączonym wifi i stopniem podświetlenia 2: 8:00 h

System hibernuje się w 10 sekund, włącza się ze stanu hibernacji w około 22 sekundy. Dzięki dyskowi SSD dłużej wytrzymuje na baterii i nie nagrzewa się tak, jak ze zwykłym dyskiem, co ma znaczenie między innymi dla częstotliwości uruchamiania się wentylatora. Legendarna, pełnowymiarowa klawiatura z systemem kanalików odprowadzających ciecz w przypadku zalania laptopa. Świetny dostęp do dysku - wystarczy odkręcić śrubkę i dysk można łatwo wyciągnąć z laptopa.

Dodano 2[zasłonięte]012-05 18:56

Laptop jest przystosowany do montażu wewnętrznego modemu 3G - posiada fabryczne wejście na kartę SIM (pod baterią) oraz wbudowane anteny. Modem jest dostępny na allegro.

Dodano 2[zasłonięte]012-05 13:41
Bateria Movano jest na gwarancji - w komplecie dowód zakupu oraz karta gwarancyjna. Cena nowej baterii to 239zł. Dodano 2[zasłonięte]012-05 15:31

Do zestawu dodaję piankowy pokrowiec (używany) Genius, zamykany na zamek, z zewnętrzną kieszenią, idealnie dopasowany do X200 z powiększoną baterią.

Dodano 2[zasłonięte]012-05 11:08

Update: zainstalowany RAM to DDR3

Dodano 2[zasłonięte]012-05 11:25

W nawiązaniu do pytań: do końca aukcji zostało tak mało czasu, że nie planuję sprzedawać laptopa "od ręki" czy "poza allegro", za ile zostanie wylicytowany, za tyle sprzedam.