Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

LEGO Piraci z Karaibów (PC)

10-09-2014, 10:21
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 55 zł     
Użytkownik audiomaxsiedlce
numer aukcji: 4504111201
Miejscowość Siedlce
Wyświetleń: 30   
Koniec: 10-09-2014, 9:33

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Polska
Dodatkowe informacje: Folia
Granice wiekowe: Dla dzieci, Dla młodzieży, Dla dorosłych

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

,

Kontakt  
E-mail Wyślij wiadomość
Tel. stac. 25/[zasłonięte]632 69
Tel.kom. 692 [zasłonięte] 42 34
Tel.kom. 604 [zasłonięte] 13 27
Gadu-Gadu [zasłonięte]11775

O sprzedającym 
Moje komentarze
Inne aukcje
Dodaj do ulubionych
Strona "O mnie"

Konta bankowe 
Numer 68 1090 [zasłonięte] 2[zasłonięte]6880001 [zasłonięte] 227512
Bank INVEST BANK
Dane FH Jacek Semeniuk, ul. Bema 34, 08-110 SIEDLCE

Kategorie 
Płyty kompaktowe
Filmy
Odzież, Obuwie, Dodatki
Dom i Ogród
Fotografia
Gry

Ważne informacje 
Niezależnie od ilości zakupionych nośników -
KOSZT WYSYŁKI
JEST JEDNORAZOWY !!!

Koszty wysyłki nie są moim dochodem i zostały skalkulowane w nastepujący sposób:
opłata pocztowa + bezpieczne opakowanie na czas doręczenia zakupów do klienta. 

Za pobraniem (dla użytkowników posiadajacych poniżej 10ciu komentarzy) wysyłamy
po uprzednim kontakcie tel. 692[zasłonięte]431

Do towaru zawsze załączamy paragon fiskalny a w przypadku życzenia sobie FV prosimy
o podanie niezbędnych danych wraz z nr nip

Adres do odbioru osobistego 
Sklep Muzyczny
AUDIO MAX
ul. Sienkiewicza 41
08-110 SIEDLCE
http://www.cylex.pl/mapa/audio-max--sklep-muzyczny-10[zasłonięte]501-trasa.html

Tu pracujemy :) 

PREZENT - USŁUGA PAKOWANIA 
PREZENT

POLECAMY 
POLECAMY




Pokaż wszystkie aukcje

 
"Muzyka uspokaja umysł,
ułatwia wzlot myśli,
a gdy trzeba, pobudza do walki." 
Gry utrzymane w konwencji zabawy klockami LEGO polubili już miłośnicy Batmana, Indiany Jonesa, Harry'ego Pottera czy Luke'a Skywalkera. Kolejne dzieło brytyjskiego studia deweloperskiego Traveller's Tales przygotowane zostało z myślą o fanach morskich przygód Jacka Sparrowa i jego kompanów z filmowego cyklu Piraci z Karaibów.
 Pod względem fabularnym gra nie jest jednak ograniczona jedynie do tego co przedstawiono w tym filmie i obejmuje wydarzenia, postacie i wątki z wcześniejszych części Piratów z Karaibów. Twórcy LEGO Pirates of the Caribbean zadbali zresztą nie tylko o to, by w "klockową rzeczywistość" wiernie przenieść filmowe scenerie, ale także specyficzne poczucie humoru oraz trzymającą w napięciu akcję. W grze pojawia się ponad 70 postaci z kinowej serii, w tym rzecz jasna Jack Sparrow, Will Turner i Elizabeth Swann.
 Podobnie jak w innych odsłonach serii LEGO rozgrywka w LEGO Pirates of the Caribbean podzielona została na etapy. W sumie gracze mają do pokonania ponad 20 zróżnicowanych poziomów. Obfitują one w elementy zręcznościowe i proste zagadki logiczne. Nie brakuje też fantastycznych potworów do zgładzenia oraz skarbów do odkrycia. Każdy z poziomów opowiada inny fragment filmu i został opatrzony co najmniej dwoma przerywnikami filmowymi.
 Większość wykorzystanych przez dewelopera rozwiązań w Pirates of the Caribbean ma swoje odpowiedniki w innych grach z serii LEGO. Nieliczne różnice to m.in. możliwość zabawy w "otwartym świecie", dzięki czemu poszczególne lokacje odwiedzać można wielokrotnie np. poszukując ukrytych przedmiotów. Każda z postaci dostępnych w grze ma przy tym swoje zastosowanie, tzn. dzięki swoim specyficznym umiejętnościom pozwala dotrzeć do miejsc niedostępnych dla innych.
Specyfikacja:
Kategoria wiekowa: Bez ograniczeń
Wersja językowa: Język polski
Nośnik: DVD-ROM
Tytuł: LEGO Piraci z Karaibów (PC)
Producent: Disney
Dystrybucja: CDProjekt
Wymagania sprzętowe: Procesor: Intel Pentium IV 1.8GHz
 Karta graficzna: 128MB
 Pamięć RAM: 512MB
 Dysk: 7GB wolnego miejsca
 System operacyjny: Windows XP SP3, Vista, 7
STREFA NISKICH CEN


Pokaż wszystkie aukcje
[DANE_EU][KOD][/KOD][EAN][/EAN][WYS]168[/WYS][TYP]0[/TYP][SKL_ID]0[/SKL_ID][SKL_TXT][/SKL_TXT][WZN]0[/WZN][/DANE_EU]