LCD Soundsystem - London Sessions
DFA, 2011
Używana, stan bdb
5030 : 182.00/XB004BOJMOQ
Lista utworów:
1. Us V Them [London Session]
2. All I Want [London Session]
3. Drunk Girls [London Session]
4. Get Innocuous! [London Session]
5. Daft Punk Is Playing At My House [London Session]
6. All My Friends [London Session]
7. Pow Pow [London Session]
8. I Can Change [London Session]
9. Yr City Is A Sucker [London Session]
Kliknij by wyszukać więcej albumów tego artysty: LCD Soundsystem lub wytwórni: DFA
Wysyłka z UK. Koszt: 8zł za każdy przedmiot (poczta lotnicza, zazwyczaj 10-14 dni).
Z przyczyn logistycznych nie ma możliwości łączenia przesyłek, każdy album pakowany i wysyłany jest osobno. |
1. Z przyczyn logistycznych nie ma możliwości łączenia przesyłek, każdy album pakowany i wysyłany jest osobno (tak, naprawdę). Koszty nie podlegają negocjacji bez względu na wielkość zamówienia.
2. Ponieważ wszystkie przedmioty dostępne są na zamówienie nie jestem w stanie udzielić szczegółowych informacji na temat konkretnego egzemplarza. Stan deklarowany w opisie jest gwarantowany przez mojego dostawcę i może być podstawą reklamacji. Niekiedy może pojawić się różnica o której nie jestem w stanie ostrzec z góry, np. inna okładka (np. w przypadku wydania US zamiast UK) lub inny rok wydania (data w tytule to zazwyczaj informacja kiedy album miał pierwsze wydanie). Jeśli zależy Ci na konkretnym wydaniu proszę o zadanie pytania w celu uniknięcia nieporozumień.
3. Przedmioty wysyłane są w większości z Wielkiej Brytanii, w rzadkich przypadkach z USA lub Niemiec. Koszt przesyłki nie ulega zmianie, może zmienić się czas dostawy. Czas dostawy to zazwyczaj 10-14 (UK) lub 15-20 (USA) dni. Regulamin Royal Mail pozwala na zgłoszenie reklamacji dopiero po upływie 25 dni od nadania (5-6 tygodni dla wysyłki z USA), w przypadku ew. opóźnienia proszę o kontakt dopiero po tym terminie.
4. Po zakupie proszę o jak najszybszą zapłatę. Informacje o egzemplarzu są aktualne w czasie trwania aukcji i w momencie zakupu, nie mogę zagwarantować że wciąż będą po jej zakończeniu. "Wypłata w przyszłym tygodniu"? Kup w przyszłym tygodniu.
5. W przypadku zaginięcia przesyłki lub niezgodności z opisem nie ma najmniejszych problemów z reklamacją. Sposób jej rozwiązania (wysłanie kolejnego egzemplarza lub zwrot pieniędzy) zależy od decyzji mojego dostawcy.
6. W przypadku zainteresowania zachęcam do zakupu: jeśli zmieni się dostępność u dostawcy przedmiot może jedynie podrożeć lub zniknąć.
|