Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Latarka czołowa LED LENSER NEO obraz16:9 wyb.kolor

03-02-2015, 23:55
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 115 zł     
Użytkownik WWW_TACTIC_PL
numer aukcji: 4963176851
Miejscowość Krosno
Wyświetleń: 34   
Koniec: 03-02-2015, 23:31

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha





email:
Napisz do nas!

telefon:
(poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00)
500 [zasłonięte] 007
13 [zasłonięte] 19

fax:
(0 13)[zasłonięte]440 92





Przesyłki są wysyłane priorytetami Poczty Polskiej lub paczkami kurierskimi firmy UPS.

Kupując na kilku aukcjach płacisz tylko jeden koszt przesyłki (ten z najcięższego przedmiotu).

Kwoty za poszczególe formy dostawy dostępne są na górze aukcji - nad opisem.





Numer konta do wpłat z góry:
55 8642 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0830220 [zasłonięte] 811501
PBS Bank





Do każdej przesyłki dołączamy paragon lub (na życzenie) fakture VAT.
Są one podstawą gwarancji w wypadku problemów ze sprzętem.

Do większości towarów (do wszystkich do których przewidział je producent) otrzymujesz także opieczętowane oddzielne gwarancje.

Większość produktów posiada 12 miesięczną gwarancję, niektóre 24 lub 6 miesięczną. Szczegóły znajdziesz na dole opisu..





Osoby z przewagą komentarzy negatywnych będą usuwane z aukcji. W takiej sytuacji prosimy o kontakt meilem.

Nie wysyłamy towaru za pobraniem osobom z mniejszą niż 5 ( )
liczbą komentarzy.

Wszyscy bez pełnej aktywacji konta proszeni są o natychmiastowe potwierdzenie po licytacji.

Jeśli z jekiegoś powodu jesteś niezadowolony z transakcji z nami bardzo prosimy o kontakt. Zależy nam na dobrych opiniach od klientów dlatego w razie wątpliwości zadzwoń lub napisz zanim pochopnie wystawisz komentarz. Dołożymy wszelkich starań aby wszelkie wątpliwości i problemy rozwiązać polubownie - ale po wystawieniu komentarze może być już za późno!



LED LENSER NEO

Pierwsze wrażenie, jakie sprawia nowa linia latarek LED LENSER® to wdzięk i dynamiczna elegancja. W połączeniu z siłą z niemieckiej precyzji czynią te produkty wyszukanym prezentem dla wyjątkowej osoby.

Kupując na tej aukcji - nie płacisz za przesyłkę.
Jeśli domówisz inne przedmioty z pozostałych aukcji - również
nie poniesiesz kosztów za dostawę!



Opis produktu



Latarka NEO to świetna zabawa, NEO jest kolorowa, NEO jest dynamiczna, NEO jest modna, NEO jest ultralekka, NEO jest mała, NEO jest niesamowicie jasna i zapewnia wyjątkowo szerokie oświetlenie (16:9), NEO jest oszczędna, a w dodatku NEO znakomicie wygląda!


Dla kogo jest przeznaczona latarka LED LENSER® NEO? Dla wszystkich, którzy lubią ruch – nieważne gdzie i kiedy, czy to duzi, czy mali, czy mężczyźni, czy kobiety, czym łodzi, czy starsi. Dla tych, którzy cieszą się życiem, są elastyczni i spontaniczni, którzy chcą dobrze widzieć i być widoczni w ciemnościach. Dla tych, którzy potrzebują światła awaryjnego, którzy nocą jeżdżą na rolkach lub deskorolce, którzy chcą czytać w ciemnościach lub spontanicznie pobiegać po zachodzie słońca. Istnieje tysiąc argumentów przemawiających za modelem LED LENSER® NEO.
NEO jest dla wszystkich!

LED LENSER® NEO to nowoczesna i innowacyjna latarka czołowa, bardzo lekka i o wyjątkowej jasności. Dzięki nowoczesnej NEONowej koncepcji kolorystycznej jest ona prawdziwym wyznacznikiem trendów, przyjemnym w użytku i pasującym do aktualnej mody w sporcie. Kompaktowa i lekka stylistyka sprawia, że LED LENSER® NEO to towarzyszka, którą można wszędzie zabrać ze sobą. Oprócz tego ta niedroga latarka oferuje właściwości techniczne w standardowej jakości serii LED LENSER® – to model szczególnie interesujący dla biegaczy, skaterów, spacerowiczów itd.





Właściwości:
• Latarka jest dostepna
w 5 kolorach
16:9 Bright & Wide Beam - szerokie i jasne oświetlenie
• 3 tryby świecenia (Power, Low Power, Blink)
Czerwone światło tylne
• Łatwa obsługa
• Bardzo lekka
• Kompaktowy, ergonomiczny kształt
• Niedroga eksploatacja - 3 x AAA
• Możliwość zasilania akumulatorami (NiMH)
Wodoszczelność IPX 4 

Po dokonaniu zakupu prosimy o podanie wybranego koloru:
niebieski, różowy, zielony, pomarańczowy, żółty.


Dane techniczne:
Zasięg - 10 m
Ilość lumenów - 90
Zbiornik energii - 5,4 Wh
Włącznik - na głowicy
Zasilanie - 3x AAA 1,5 V w zestawie
Obudowa - aluminium utwardzane
Długość - 300 mm
Waga ez baterii - 54 g
Czas świecenia - 100 godzin
Dioda - High End Power LED
Wodoodporna - IPX 4

Okres gwarancyjny: 5 lat





Latarka posiada kreatywne opakowanie






Uważaj na oszustów!

Poniewaz latarki LED LENSER® cieszą się wielkim uznaniem wśród fachowców, a także ogromnym zainteresowaniem ze strony kupujących, na rynku pojawiła się seria podróbek.

Gwarantujemy, że nasze produkty są oryginalne i objęte pięcioletnią  gwarancją producenta. Przy zakupie otrzymasz podbitą kartę gwarancyjną, o której "zapominają" niektórzy sprzedawcy
!!
Każda latarka posiada swój uniklany nr seryjny, który jest umieszczony na korpusie latarki i karcie gwarancyjnej.

Równocześnie pragniemy poinformować, że licytowany produkt marki LED LENSER® jest objęty gwarancją na okres pięciu lat liczoną od dnia wysłania przez nas towaru.


Źródłem światła w latarkach są diody LED (Light Emitting Diode), a dokładne rozpędzone elektrony, które pod wpływem energii z baterii uderzają w sąsiednie atomy i wytwarzają widzialne światło – tzw. fotony.
Diody mają żywotność ponad 100.000 godzin pracy (11 lat!) i w przeciwieństwie do zwykłych żarówek nie przepalają się i nie tłuką. Ogromną zaletą LED, mającą także wpływ na ochronę środowiska naturalnego jest to, że zużywają znikomą ilość energii, która przetwarzana jest prawie w całości na światło. W klasycznych żarówkach ponad 90% energii „marnuje się” ponieważ zmienia się w ciepło.



Chcesz oszczędzić na wysyłce?

U nas płacisz tylko raz!

Dodatki - Gratisy





 

Darmowa dostawa kurierem UPS !!!




Wykorzystaj to kupując na innych naszych aukcjach !!

Nasze inne aukcje

Płacisz tylko jeden koszt przesyłki niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów!


Gwarancja




Oczywiście latarka jest całkowicie nowa i dostajesz na nią prawdziwą (potwierdzoną paragonem, a nie dobrym słowem)
60 miesięczną gwarancję!!