LANZAR MAXP124 Bass Reflex MDF + Wzm GZIA2235HPX
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Użytkownik audio-cars_compl
numer aukcji: 4889316109
Miejscowość Mława
Zostało sztuk: 5    Wyświetleń: 16
Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
Przedmiotem aukcji jest nowy glosniki basowy firmy:
LANZAR
MAXP124
30CM
4 Ohm
SKRZYNIA BASS REFLEX MDF
ULTRA MOCNY WZMACNIACZ
GROUND ZERO
IRIDIUM
GZIA2235HPX
...1600 WATT...
MOZLIWY ODBIOR OSOBISTY W MŁAWIE
Profesjonalny subwoofer samochodowy HiFi,
MOC MAX 1600W
MOC RMS 800W
JEDYNE
CENA PROMOCYJNA
Rewelacyjny, super subwoofer emitujący potężny, mocny bass!!!
Na pewno jeszcze nie widziałeś tak potężnie grającego subwoofera samochodowego...
Fantastycznie wykonany, przepiękny subwoofer  30cm.
Jak to gra? Jak sprzęt za 1000zł!
Będziesz zaskoczony, jak mocny i głęboki bass emituje ten subwoofer !!!
Dołącz do tysięcy naszych klientów i napawaj się potężnym i miękim basem!
Ale najważniejsza jest konstrukcja: ten subwoofer gra pięknie i potężnie!!!
Subwoofer wytwarza niezwykle głęboki bass sięgający poniżej 40Hz który jest przenoszony przez kontrukcję karoserii i wygłuszenia nie są dla niego przeszkodą
Subwoofer średnica 30 cm ( 12 cali )
moc maksymalna 1600 Wat
subwoofer jednocewkowy
2-calowa dwuwarstwowa cewka wysokotemperaturowa
membrana z nieprasowanego papieru
szerokie zawieszenie
podwójny magnes 2x80 uncji
stalowy kosz z zaciskami śrubowymi
impedancja 4 Ohm
SPL 84,0 dB
Wzmacniacz 2-kanałowy
  • wzmacniacz 2-kanałowy
  • moc przy 4 ohm 2x150W RMS / 2 ohm 2x 235W RMS
  • mostkowalny, stabilny do 2 ohm
  • filtr dolno-przepustowy 30Hz-250Hz
  • filtr górno-przepustowy 40Hz-3kHz
  • funkcja Auto-On, wejście sygnału głośnikowego
  • nowy design obudowy
  • obsługa sterownika poziomu basu (opcja)
MOC W MOSTKU 1 X 540W RMS