Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Lance'a Armstronga PROGRAM MISTRZA

14-07-2012, 18:20
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 24.99 zł      Najwyzsza cena licytacji: 24.99 zł     
Użytkownik KomnataKsiazki
numer aukcji: 2396645250
Miejscowość Warszawa
Kupiono sztuk: 1    Licytowało: 1    Wyświetleń: 49   
Koniec: 04-07-2012 10:50:13

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Okładka: miękka
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Strona O Mnie     Komentarze     Nasze Aukcje     Zadaj Pytanie     Dodaj Do Ulubionych



mail: [zasłonięte]@komnataksiazki.com
Warunki transakcji

Lance'a Armstronga PROGRAM MISTRZA. W siedem tygodni do doskonałości. 

Format: B5
Ilość stron: 248
Oprawa: miękka
Wydawnictwo KOS od kilkunastu lat wydaje książki, dzięki którym możesz poszerzyć swoje intelektualne horyzonty i rozwinąć fizyczną kondycję. Dziś wydawnictwo proponuje książkę Lance'a Armstronga PROGRAM MISTRZA. W siedem tygodni do doskonałości. Lance Armstrong wielokrotnie pokonał wielu wymagających współzawodników. Lecz największym jego zwycięstwem było zapewne zwycięstwo nad chorobą nowotworową. O swojej książce Armstrong powiedział: „Wszystko w tej książce jest oparte na moich doświadczeniach...”

(Redakcja)


Książka zawierająca mnóstwo anegdot i porad zarówno Lance’a, jak i jego trenera Chrisa Carmichaela, pokazuje, w jaki sposób w ciągu zaledwie siedmiu tygodni każdy – zarówno zaawansowany, jak i początkujący – może w pełni rozwinąć swoje możliwości kolarskie i osiągnąć swoje osobiste maksimum. Książka zawiera szczegółowe porady dotyczące doboru sprzętu rowerowego, jego regulacji i konserwacji, zachowania się w ruchu drogowym, jazdy w różnych warunkach, wszechstronnego treningu, żywienia i sposobów doskonalenia umiejętności kolarskich – skręcania, hamowania, wyboru biegów, podjazdów, zjazdów, sprintu, jazdy na czas.