Lampa owadobójcza Isotronic 9 W UV, 30 m2, 230V
Producent: Isotronic | Numer produktu: 710001 | Waga produktu: 1.62kg
Odsysacz owadów z oświetleniem 9 W UV
Lampa owadobójcza Isotronic 9 W UV, 30 m2, 230V
Owady są przyciągane żarówką UV i wsysane przez wentylator do obudowy. Tam owady dotykają kratki pod wysokim napięciem lub żarówki UV i giną.
Charekterystyka
Specyfikacja techniczna
| Głębokość netto |
105 mm |
| Pobór mocy |
18 W |
| Szerokość netto |
195 mm |
| Przeznaczone do |
Wewnętrzny |
| Zakres działania |
ok. 15 m? |
| Kolor |
Srebrny |
| Wysokość netto |
250 mm |
| Źródło zasilania |
Sieciowo |
Dodatkowe informacje
Dopuszcza się użycie tylko w pomieszczeniach zamkniętych.
Urządzeń UV nie można używać na zewnątrz, ponieważ pułapki na owady (urządzenia ze światłem UV jako przynęta) łapią nie tylko szkodniki, ale również owady użyteczne.
Bestsellery
Warunki zakupu:
Na wszystkie nasze produkty oferujemy 20 dniowy termin zwrotu oraz 24 miesięczną gwarancję - daje to pewność jakości towarów i bezpieczeństwa zakupów. Nasze magazyny znajdują się w Niemczech, dlatego przeciętny czas dostawy zamówienia wynosi 2-3 dni robocze (licząc od dnia wysłania przesyłki). Czas przygotowania przesyłki do wysłania trwa od 1 do 2 dni roboczych (licząc od dnia następnego po złożeniu zamówienia).
Nasze popularne kategorie