Halo Lampa błyskowa LED Macro Ring
do NIKON model AHL-HN100
marki

- 100 diod LED w trzech rzędach
- sześć trybów działania
- wysoki współczynnik oddawania barw (CRI 95+)
Lampa diodowa Aputure Amaran HALO jest wysokiej jakości urządzeniem pozwalającym na równomierne oświetlenie fotografii makro i portretowej z bardzo dużym współczynnikiem odwzorowania kolorów powyżej 95%.
Lampa pierścieniowa do zdjęć makro (ringflash) oparta o technologię LED. Może pracować w trybie światła błyskowego, zsynchronizowanego z wyzwoleniem migawki, lub światła ciągłego. Lampa posiada również funkcję doświetlania połową palnika - dla zwiększenia głębi i dynamiki zdjęć.
Wyposażona jest w 100 diod LED, umieszczonych w trzech rzędach, zapewniających dwa razy większą moc niż w lampach z 60 diodami LED.
Wyposażona jest w 100 diod LED, umieszczonych w trzech rzędach, zapewniających dwa razy większą moc niż w lampach z 60 diodami LED.
W trybie lampy błyskowej lampa posiada też wspomaganie autofocusa (AF assist).
Wbudowane diody dają oświetlenie o temperaturze barwowej ~5500, co jest zbliżone do naturalnego światła dziennego.
Lampa może pracować w dwóch trybach - światła ciągłego lub błyskowego. Moc może być płynnie regulowana za pomocą pierścienia na module sterującym.
Moduł sterujący lampą montowany jest na stopce aparatu. Zasilanie jest realizowane za pomocą czterech baterii/akumulatorów AA. W zestawie z lampą jest 8 adapterów gwintowych (49-77mm)
Lampę możemy zamontować na obiektywie, nad aparatem na module sterująco-zasilającym lub w ogóle poza aparatem.
Lampa rewelacyjnie sprawdza się w fotografii makro lub małych przedmiotów.
Współpracuje z aparatami Nikon:
- D800 D700 D300/S D90 D80 D7000 D7100 D5300 D5200 D5100 D3000 D3100 D3200
- oraz innymi modelami Nikon
Dane techniczne:
- Wymiary:
- pierścień: zew. o 105 mm, wew. o 65 mm
- moduł: 70 x 93 x 35 mm
- Waga: 180 g (bez baterii)
- Zasilanie: 4xAA 1,5V (alkaliczne lub NiMH)
- Temperatura barwowa: ok. 5500 K
- W zestawie:
- lampa diodowa AHL-HN100
- 8 adapterów gwintowych o średnicach: 49mm, 52mm, 55mm, 58mm, 62mm, 67mm, 72mm, 77mm
- Kompatybilność: Nikon
- Gwarancja 12 miesięcy
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne (opisy) nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt ze sprzedawcą przed podjęciem decyzji o zakupie.