Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

LALECZKI układanka gra edukacyjna ADAMIGO

07-06-2014, 0:05
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 22.50 zł     
Użytkownik SAYA_SYSTEM
numer aukcji: 4221650005
Miejscowość Pruszków
Wyświetleń: 2   
Koniec: 06-06-2014 23:32:21

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Płeć: Uniseks
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

 Wspaniała zabawka edukacyjna:

LALECZKI – układanka  gra edukacyjna  ADAMIGO

Zestaw zawiera 24 puzzle, z których można ułożyć 12 obrazków przedstawiających laleczki z różnych zakątków świata. Zabawka jest piękna, wesoła i bardzo wysokiej jakości. Dostarczy dużo radości i satysfakcji z zabawy przez długi czas. 


 

Produkt unikalny i wart polecenia:  bardzo wysokiej jakości, nowy, w firmowym opakowaniu, idealny na prezent. Posiada certyfikat CE. 

Na naszych aukcjach szeroki wybór zabawek edukacyjnych tej marki! Szczególnie polecamy tutaj zabawki z tej samej serii - można wygodnie skompletować wspaniały, ogromny zestaw.

Szanowny Kliencie! U nas na aukcjach jesteś zawsze Szanowanym Gościem, który ma swoje niezbywalne prawa Konsumenta: do każdej przesyłki wkładany jest paragon. Wystawiamy faktury VAT na życzenie Klienta. Wszystkie zabawki, które oferujemy, posiadają certyfikat CE. Jest to niezbędny wymóg dopuszczenia zabawki do sprzedaży w Polsce i w całej Unii Europejskiej. Zdjęcia produktów pochodzą (w miarę możliwości) od producentów, czasami robimy je samodzielnie. Przed licytacją na naszych aukcjach uprzejmie prosimy o zapoznanie się z informacjami na stronie O mnie. Zapraszamy do kontaktu z nami przez e-mail i przez telefon.

[DANE_EU][KOD][/KOD][EAN][/EAN][WYS]0[/WYS][TYP]0[/TYP][SKL_ID]0[/SKL_ID][SKL_TXT][/SKL_TXT][WZN]0[/WZN][/DANE_EU]