Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

LAKIER PĘKAJĄCY LAKIERY PĘKAJĄCE CRAKLE CRACKING

17-06-2012, 19:50
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 15.19 zł     
Użytkownik perfumyclose2you
numer aukcji: 2295768268
Miejscowość Kraków
Wyświetleń: 38   
Koniec: 22-05-2012, 12:27
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Lakiery pękające Pierre Arthes - CRACKING

Nieregularne wzorki na paznokciach stają się coraz bardziej popularne,
bądź modna i wypróbuj pękające lakiery do paznokci Pierre Arthes Nail Art CRACKING

Witaj w drogerii internetowej Perfumy Close2you
przed zakupem przeczytaj informacje w zakładce "O MNIE"
kliknij - tutaj

Jak malować paznokcie pękającym lakierem Pierre Arthes Nail Art CRACKING


Krok 1.
Nałóż dowolny lakier do paznokci z serii Pierre Arthes jako podkład pod pękający CRACKING. UWAGA: Przy wyborze czarnego lakieru CRACKING najlepiej prezentują się jasne lub jaskrawe bazy. Jeśli zdecydowałaś pomalować swoje paznokcie białym pękaczem, zastosuj ciemniejszą bazę. Odczekaj aż lakier dokładnie wyschnie – to bardzo ważny etap, jeśli pomalujesz paznokcie pęjającym lakierem na niewyschniętą bazę nie uzyskasz efektu pękania !!!


Krok 2.
Nałóż warstwę lakieru Pierre Arthes Nail Art CRACKING UWAGA: przed użyciem należy wstrząsnąć lakier, aby jego konsystencja była jednolita. Lakier powinien mieć temperaturę pokojową. Zaleca się nałożenie lakieru jednym pociągnięciem pędzelka – ponowne nanoszenie nie jest wskazane. Pęknięcia pojawią się już po kilku sekundach od nałożenia, ale zaleca się, aby pozostawić lakier do całkowitego wyschnięcia na ok. 3-4 minuty. Efekt peknięcia uzależniony jest od sposobu malowania, jesli pomalujesz paznokcie na skos uzyskasz skośne pęknięcia itd.


Krok 3.
Gdy lakier CRACKING dokładnie wyschnie (czas wysychania zależy od grubości warstwy) nanieś na paznokcie Pierre Arthes TOP COAT ULTRAVIOLET lub inny bezbarwny preparat z serii Pierre Arthes (np. NAIL HARDENER 3 in 1). Utrwali on powstałe na paznokciach wzorki oraz nada im żywsze kolory. Pozostaw do wyschnięcia.


GOTOWE !!!

Za zakupiony towar klient otrzymuje paragon fiskalny, który jest warunkiem zwrotu lub wymiany towaru. Produkt można zwrócić w terminie do 10 dni od dnia otrzymania przesyłki. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący. W przypadku zakupu kilku przedmiotów na jednej lub różnych naszych aukcjach prosimy zapoznać się z kosztami wysyłki w zakładce "O mnie"