|
Witam wszystkich na aukcji księgarni Mól Książkowy. Więcej informacji o firmie i warunkach zakupu na stronie - "O MNIE"
UWAGA W NASZYCH AUKCJACH OPCJA "KUP TERAZ" DOSTĘPNA JEST DLA WSZYSTKICH, RÓWNIEŻ POCZĄTKUJĄCYCH ALLEGROWICZÓW, BEZ POZYTYWNYCH KOMENTARZY I PEŁNEJ AKTYWACJI KONTA,
A PRZY ZAKUPIE MINIMUM 3 KSIĄŻEK MY POKRYWAMY PEŁNE KOSZTY PRZESYŁKI. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW
Już teraz zapraszam wszystkich do naszego sklepu allegro (kliknij sklep) - SKLEP
L. UNG - GDY ZABILI NASZEGO OJCA
Opis książki
Loung Ung jest głosem Kambodży. Kraj ten ma szczęście, że reprezentuje go ktoś taki. Angelina Jolie, aktorka i ambasadorka ONZ do spraw uchodźcówUng wnosi świeżość do opowieści imigrantów. Poruszająca historia przejścia z jednej rzeczywistości do innej. 10-letnia Loung ucieka z targanej ludobójczymi atakami Kambodży do USA. Jej siostra zostaje w ojczyźnie. Spotkają się dopiero 15 lat później.Dwie siostry dwa światy. Loung chodzi do amerykańskiej szkoły, ma przyjaciółki, umawia się na pierwsze randki. W tym czasie Chou głoduje, wędruje się po polach minowych i próbuje przetrwać ataki Czerwonych Khmerów zbrodniczej organizacji komunistycznej. Loung angażuje się w działalność społeczną, wspiera żony żołnierzy i organizacje kobiece, Chou żyje na kambodżańskiej wsi. Niezwykła biografia sióstr jest owocem ich spotkania po długiej rozłące. Książka, która poruszyła opinię publiczną wielu krajów, jest jednocześnie świadectwem historycznym, powieścią o dojrzewaniu i więzach rodzinnych.
Zryczałtowany koszt przesyłki:
- Minimum 3 książki bez opłat
- 1 książka - list polecony po wpłacie na konto 7zł (dopłata za priorytet 1,5zł)
- 2 książki - list polecony po wpłacie na konto 7,5zł (dopłata za priorytet 1,5zł)
- 1 książka pobranie 12,5zł (dopłata za priorytet 3zł)
- 2 książki pobranie 13zł (dopłata za priorytet 3zł)
Wszystkie książki wysyłamy odpowiednio zabezpieczone w kopertach bąbelkowych.
Jeśli chcesz mieć pewność wygrania aukcji wybierz opcję "KUP TERAZ", aukcja zostanie natychmiast zakończona, a książka szybko znajdzie się u Ciebie.
|