|
Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą Trec! U nas zawsze dostaniesz towar najwyższej jakości!
![](http://aktywne-zycie.pl/gladiatorallegro/certyfikat.png) |
KOM: +48 [zasłonięte] 115 141 E-MAIL: [zasłonięte]@aktywne-zycie.pl GG: 42[zasłonięte]333
ul. Łosia 15 15-533 Białystok
![](http://aktywne-zycie.pl/gladiatorallegro/zapytaj.png) |
EVO L-Carnitine IMPERIAL liquid
IMPERIAL 50000mg Z KOMPLEKSEM WITAMIN z ZIELONĄ KAWĄ I ZIELONĄ HERBATĄ
SMAK: LEMON
L-Carnityna ułatwia redukcję tkanki tłuszczowej, wpływa pozytywnie na gospodarkę lipidową, układ krwionośny i mięśniowy, zwiększa wytrzymałość i zmniejsza zmęczenie. Zielona herbata potęguje spalanie tkanki tłuszczowej oraz oczyszcza organizm z toksyn. Natomiast zielona kawa powstrzymuje procesy gromadzenia się tłuszczu i jego akumulacji w organizmie.
Suplement diety L-Carnitine Imperial 50000 to połącznie płynnej formy l-karnityny wzbogaconej ekstraktami z zielonej herbaty EFLA Formula, zielonej kawy Svetol Formula oraz witaminą B6 dla uzyskania lepszych efektów odchudzania.
Zalecana dzienna porcja:
Podstawowa porcja - 15ml stosować raz dziennie, najlepiej z rana na czczo lub 30 minut przed treningiem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytu zróżnicowanej diety.
Smak: cytrynowy
Pojemność: 500ml netto = 33 porcje
![lacarsklad.jpg](http://ms-img02.allegroimg.pl/ms/oryginal/ff/83/90/<span class=hidden_cl>[zasłonięte]</span>/906636_<span class=hidden_cl>[zasłonięte]</span>36831a6aa6b3f12a0b1432)
1. W tytule wpłaty wpisz swój nick z Allegro (login) i numer aukcji.
2. Nie wysyłamy za pobraniem osobom bez pełnej aktywacji konta, oraz minimum 5 pozytywnych komentarzach.
3. W mailu opisz jaka formę wysyłki wybierasz, pobranie czy przelew. Potwierdzenia w innej postaci nie są ważne.
4. Gdy otrzymasz zamówiony od nas produkt proszę o wystawienie komentarza - jest to dla nas znak że otrzymaliście Państwo towar. Zawsze wystawiamy komentarze jako drudzy.
5. Przelewy należy wykonywać na dane:
Konto Bankowe: 81 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0170002 [zasłonięte] 078309
MARLES ul. Łosia 15 15-533 BIAŁYSTOK
![](http://aktywne-zycie.pl/gladiatorallegro/wysylka.png)
Przelew 14 zł Pobranie 17zł
Waga paczki do 30kg. Kupując u nas na aukcjach kilkaproduktów wysyłamy wszystko w jednej paczce.
|
![](http://aktywne-zycie.pl/gladiatorallegro/kurier.png) |
|
BIAŁYSTOK
ul. Łosia 15
PO WCZEŚNIEJSZYM KONTAKCIE TELEFONICZNYM
|