Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

KWAS ASKORBINOWY kwasek cytrynowy regulator kwasow

15-07-2015, 13:53
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 3.89 zł     
Użytkownik Biodest
numer aukcji: 5361983952
Miejscowość Palestyna
Wyświetleń: 2   
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

  • Masz pytania ?
  • chętnie na wszystkie odpowiemy
telefon
601 [zasłonięte] 484
email
[zasłonięte]@wp.pl

Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.
Paczki za pobraniem również dostępne,

Nr. konta
PKO BP 20 1020 [zasłonięte] 3[zasłonięte]4400002 [zasłonięte] 014621

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z moim regulaminem. Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu.

W przypadku wyboru przesyłki: List ekonomiczny lub List priorytetowy nie ponosimy odpowiedzialności za przesyłkę - Nie jest ona rejestrowana.

Najlepszym wyborem jest paczka kurierska. Gwarantuje szybką dostawę bez uszkodzeń.

Przedmiotem aukcji jest

Kwas askorbinowy


KWAS ASKORBINOWY do stabilizacji i poprawy aromatu win domowych owocowych i gronowych. Kwas askorbinowy (wit.C) jest znanym, przeciwutleniaczem, stabilizuje barwę i klarowność wina oraz poprawia jego aromat.


SPOSÓB UŻYCIA:Kwas askorbinowy dodać do sklarowanego wina,tuż przed butelkowaniem,w ilości 10g/100L (dzielić proporcjonalnie do ilości wina). Dodatek ten pozwala na obniżenie dawki pirosiarczynu potasu o 1/3 do 1/2.

Przechowywać w suchym miejscu w temp. pokojowej.

Skład: kwas askorbinowy.

Produkt tylko dla enologii.

Wyprodukowano zgodnie z zasadami HACCP

Zawartość: 10g

Sprawdź nasze inne aukcje! >kliknij<


Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje