|
MOJE DANE
|
Strona "O mnie"
Inne moje aukcje
Moje komentarze
Dodaj mnie do ulubionych!
|
|
KONTAKT ZE MNĄ
|
Wyślij do mnie e-maila
GG:[zasłonięte]86743
|
|
REGULAMIN AUKCJI
|
- Osoby BEZ KOMENTARZY po zakończeniu licytacji proszę o potwierdzenie chęci zakupu mailem. - ZA POBRANIEM - wysyłam powyżej 10 pozytywnych komentarzy, zastrzegam sobie możliwość odmowy takiej wysyłki przy dużej ilości negatywów. - Osoby z KOPERTĄ (bez aktywacji konta) proszę o NIE BRANIE udziału w licytacji!!
|
|
|
OPIS PRZEDMIOTU
|
|
Witam Wszystkich!!
Zapraszam do zakupu ślicznej wiosennej kurteczki z bawełnianą podszewką w rozm. 74 z najnowszej kolekcji MARIQUITA wiosna - lato 2009 "WONDERLAND"
Kurteczka jest jest nieprzemakalna wierzch wykonany jest z nylonu i bawełny, od wewnątrz kurteczka wykończona jest cienką bawełnianą podszewką.
Kurteczka jest w kolorze jasnego różu z wykończeniami w kolorze pastelowego różu oraz żółtym, zielonym i ciemno - różowym.
Kurteczka na całej długości zapinana jest na zamek zakończony zawieszką z wróżką.
Kurteczka posiada doszyty na stałe kaptur wykończony od wewnątrz bawełnianą podszewką w pastelowo różowym kolorze.
Przód kurteczki ozdobiony jest u góry aplikacją z kolorową skrzydlatą wróżką oraz u dołu dwoma wpuszczanymi kieszonkami u dołu ozdobionymi nitami ze szklanym oczkiem.
Kurteczka u dołu oraz przy rękawkach ma wciągnięte szerokie gumeczki.
Kurteczka jest idealna na późną wiosnę i lato - jako przejściowa jest zbyt cienka.
GORĄCO POLECAM KURTECZKA JEST SUPER!!!!
Skład:
- wierzch 65% bawełna
35% nylon
- podszewka 100% bawełna
Dokładne wymiary:
- szerokość pod paszkami: 30,5cm
- dł. kurteczki od ramienia: 31,5cm
- dł. rękawka od paszki: 21,5cm
- dł. rękawka od ramienia: 28cm
ZAPRASZAM!!!
Do kompletu można dokupić: swetry, spodenki, bluzki, dostępne na innych aukcjach!!
Przed licytacją bardzo proszę o zapoznanie się ze stroną "O mnie" znajdują się tam wszystkie warunki zakupu.
|
|
Autorem programu, którym wykonano aukcję jest WWW_STACKSOFT_PL
|
|