Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

KURTKA CIĄŻA PŁASZCZ CIĄŻOWY ZIMOWY MAMA LICIOUS

30-01-2012, 15:45
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 103.50 zł      Aktualna cena: 103.50 zł     
Użytkownik Smakjapka
numer aukcji: 2065361104
Miejscowość gdańsk
Licytowało: 4    Wyświetleń: 175   
Koniec: 28-01-2012 14:22:19

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Rozmiar: 38 (M)
Wzór dominujący: Bez wzoru
Kolor: Czerń,
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Kurtka ciążowa znanej firmy Mama Licious (model Anouka), typowo zimowa, bardzo ciepła - puchowa - a przy tym leciutka. Modny fason, z fajnym kołnierzem i paskiem podkreślającym rosnący brzuszek (pasek jest z gumeczką, więc dostosowuje się do aktualnego obwodu w pasie).

Materiał miękki i przyjemny w dotyku, pikowany elastycznymi gumeczkami.

Płaszcz jest lekko rozkloszowany do dołu, ma także duże kieszenie zapinane na estetyczne zatrzaski.

Skład materiału - poliester, wypełnienie - watolina poliestrowa.

Rozmiar M (przed ciążą nosiłam 36-38), ładnie się układa, podkreśla ciążową sylwetkę i jest bardzo kobiecy. Jest to płaszcz (kurteczka) typowo ciążowy, dzięki czemu jest wygodny i ładnie wygląda.

Stan dobry plus - na zdjęciach uwidoczniłam ślady użytkowania. Jest to drobne przetarcie przy dole zamka oraz małe rozprucie przy wieszaczku (nie wpływa na estetykę i komfort noszenia, bardzo proste do zszycia). Nie oddawałam też kurtki do pralni chemicznej (nie ma żadnych widocznych zabrudzeń, nie wymaga też odświeżenia - ale wolę uczciwie zaznaczyć, że jest "prosto z szafy"). Nie nosiłam jej zbyt często z racji konieczności przebywania na zwolnieniu - myślę, że posłuży jeszcze długo kolejnej przyszłej mamie.

Cena nowej kurtki to ponad 300zł, więc zapraszam do licytacji - OKAZJA!

kliknij, aby powiększyćZdjęcia przedmiotu


KURTKA CIĄŻA PŁASZCZ CIĄŻOWY ZIMOWY MAMA LICIOUS