|
|
|
Beata Jakobsche
Centrum Kształcenia Praktycznego JBJ
Centrum Zdrowia i Urody
NIP 764[zasłonięte]113-82
REGON 572[zasłonięte]356
ul. Okrzei 18 64-920 Piła
tel. kom. 666[zasłonięte]200
lub 691[zasłonięte]092
tel. 67[zasłonięte]349-23
Wpis do RPS 2.30/00177/2010
[zasłonięte]@o2.pl
GG 31[zasłonięte]248
Centrum Zdrowia i Urody
|
|
|
|
|
Prawa autorskie Wszystkie programy, zdjęcia i motywy graficzne prezentowane firmy JBJ chronione sa prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody firmy JBJ jest zabronione. Szczegółowe informacje: USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83).
|
|
|
|
|
Wpłaty wpisowego (50% wartości kursu) oraz opłaty za kurs można dokonać na konto
Nr konta bankowego:
BZ WBK 59 1090 [zasłonięte] 1[zasłonięte]3200001 [zasłonięte] 139983
|
|
|
|
|
Centrum Szkoleniowe JBJ oferuje Państawu szkolenia
oparte na modułowym systemie kształcenia.
Uczesnikom szkoleń wydajemy Certyfikaty Centrum Kształcenia Praktycznego JBJ
oraz zaświadczenie MEN.
Na życzenie wystawiamy rachunki dla firm i do urzędów pracy (dofinansowanie)
Możliwość noclegów dla osób dojeżdżających
PYTANIA PROSIMY KIEROWAĆ POD NUMER:
067 [zasłonięte] 24
666 [zasłonięte] 200
691 [zasłonięte] 092
Jesteśmy jedynym Centrum Szkoleniowym w Pile posiadającym w pełni wyposażone sale kosmetyczne i fryzjerskie, które dają możliwości nauki dla Ciebie !!!
SPRAWDŹ NAS SAM I INNYCH ZANIM PODEJMIESZ DECYZJE
SPRAWDZAJ KWALIFIKACJE OSÓB, KTÓRE MAJĄ CIĘ UCZYĆ ZAWODU
MOŻESZ NAM ZAUFAĆ JESTEŚMY NAJLEPSI !
KURSY ODBYWAJĄ SIĘ NA TERENIE NASZEJ PLACÓWKI SZKOLENIOWEJ W PILE PRZY UL. OKRZEI 18
_____________________________________________________________________
PROGRAM SZKOLENIA:
Metoda Microrings
Są to małe obrączki zaciskane na włosach, dobierane w kolorze naturalnych włosów klientki. Mikroringi są mało widoczne, wręcz dyskretne. Główną zaletą metody jest to, że włosy nie są poddawane działaniu temperatury ani środków chemicznych, które to czynniki mogą mieć negatywny wpływ na strukturę włosa. W przypadku metody obrączkowej i tulejkowej, włosy mogą być noszone, dopóki są zadbane i wyglądają estetycznie. Gdy odrost zaczyna przeszkadzać w codziennej pielęgnacji włosów (głównie przy czesaniu – osłabia to również trwałość łączeń) pasemka można zdjąć, zregenerować i założyć ponownie przy użyciu nowych obrączek lub tulejek. Zabieg taki wykonujemy średnio co 3 – 4 miesiące. Jest to okres optymalny, zarówno jeśli chodzi o trwałość łączeń, jak i wygodę codziennej pielęgnacji.
Plusy metody:
Jak przy metodzie EASY LOOP, ale zabieg zakładania i podciągania trwa dłużej
Minusy metody:
mikroringi są wykonane z metalu - niektóre osoby może uczulać.
Metoda keratynowa (na ciepło)
Pasemka są mocowane do włosów za pomocą zgrzewów keratynowych (niekiedy stosowane są inne substancje na bazie keratyny, żywicy lub wosku pszczelego). Pozwala na doczepienie dużej ilości włosów, dzięki regulacji grubości pasemka. Po upływie kilku miesięcy, gdy pojawi się odrost włosy należy zdjąć. Nie zawsze udaje się odzyskać odpowiednią ich ilość, by założyć je ponownie.
Uwaga:
Kilka dni przed przedłużaniem należy wykonać test uczuleniowy – założyć z tyłu 3-4 łączenia i ponosić 2-3 dni. Jeżeli nie wystąpi reakcja alergiczna swobodnie możemy doczepić pasma na całej głowie.
Włosy przedłużone metodą na ciepło nosi się 2-3 miesiące. Łączenia zdejmuje się przy użyciu specjalnego removera.
Plusy metody:
Silne łączenia, regulacja grubości pasemka doczepianego, dyskretna przy właściwym wykonaniu
Minusy metody:
Użycie ciepła – wymagana ostrożność, wymagany staranny dobór kosmetyków do włosów i pielęgnacja, czasochłonny proces ściągania włosów i odświeżania fryzury
Ultradźwięki
Metoda ta wykorzystuje zjawisko „zimnej fuzji” do przedłużania włosów. Urządzenie służące do przedłużania włosów za pomocą ultradźwięków zastępuje rolę zgrzewarki, a przy tym jest bezpieczne, nie nagrzewa się tak, jak zgrzewarka, ale poprzez emisję ultradźwięków rozpuszcza keratynę i powoduje kurczenie tulejek termokurczliwych. Niewątpliwą zaletą metody jest jej innowacyjność, precyzja, brak konieczności posługiwania się mocno rozgrzewającą się zgrzewarką, która może spowodować oparzenie lub zniszczenie dotkniętej powierzchni.
Urządzenie do ultradźwięków jest estetyczne, nie naraża włosów i skóry na działanie ciepła, działa punktowo – precyzyjnie, na powierzchnię znajdującą się między płytkami zlokalizowanymi na końcówkach urządzenia. Łączenia wykonywane za pomocą tej metody są płaskie i mniej wyczuwalne w porównaniu do łączeń wykonywanych na zgrzewarce.
Czas noszenia: 2-4 miesiące
Plusy metody:
Silne, płaskie, dyskretne łączenia, można dłużej nosić niż łączenia keratynowe bez obaw o plątanie, brak zastosowania ciepła, działanie punktowe
Minusy metody:
Łączenia są mniej estetyczne od łączeń keratynowych, wymagany staranny dobór kosmetyków do włosów i pielęgnacja, czasochłonny proces ściągania włosów i odświeżania fryzury
Metoda na tulejki
Cienkie, podłużne tulejki zaciskane na 2. Dyskretne, świetnie trzymają pasemka. Dobierane pod kolor włosów rosnących na głowie.
Metoda ta jest idealna do zagęszczania i przedłużania włosów cienkich i normalnych. Jest to metoda przedłużania włosów „na zimno”, polegająca na doczepianiu pasm za pomocą małych metalowych tulejek do własnych włosów. Rozmiar tulejek oraz ich rodzaj dobiera się odpowiednio do grubości i struktury włosa.
Czas noszenia ok 2,5- 3 miesięcy.
Plusy metody:
Ekstremalnie silne łączenie…
Minusy metody:
…a przez to może być niebezpieczne dla włosów, nie dla osób uczulonych na miedź
Metoda przy użyciu pistoletu na wkłady keratynowe (na ciepło)
Pistolet aplikuje na pasma gorącą keratynę z roztopionego wkładu, tzw. pałeczki keratynowej, łączenia mogą zostać wykonane precyzyjnie, ze względu na możliwość doboru ilości substancji łączącej do grubości pasemka. Pistoletem na wkłady keratynowe wygodnie pracuje się z włosami dziewiczymi, jednakże wymagana jest precyzja i uwaga, aby substancja łącząca była nakładana dokładnie w miejscu łączenia. Długotrwały efekt – łączenia dobrze się trzymają, pod warunkiem odpowiedniej pielęgnacji. Keratyna jest budulcem naszych włosów, więc ten rodzaj łączenia nie uszkadza ich struktury. Keratyna zakładana jest w temperaturze 180 stopni, ale ciepło nie oddziałuje bezpośrednio na włosy, tylko na wkład, rozpuszczając go.
Czas noszenia: 2-4 miesięcy
Plusy metody:
łączenia idealnie trzymają doczepione włosy, trwała, możliwość regulowania ilości keratyny i wielkości łączeń
Minusy metody:
łączeń nie można podciągnąć tak jak tulejek czy ringów i po 2-3 miesiącach przedłużenie trzeba ponowić, keratyna może bardzo wrażliwe osoby uczulać, należy przeprowadzić test uczuleniowy, wymagana duża precyzja pracy, konieczna odpowiednia pielęgnacja
Metoda clip on/off (Clip-in) – taśmy na klipsach
Najszybsza metoda przedłużania włosów – efekt widoczny w niespełna 30 minut. Bardzo popularna metoda przedłużania włosów na spinki/klipsy. Włosy na taśmie w dłuższych fragmentach, bądź pasemkami, wpina się za pomocą specjalnych małych spineczek we włosy naturalne. Dzięki tej metodzie można nie tylko przedłużyć i zagęścić włosy, ale również nadać fryzurze nowy charakter, jak asymetria, czy kolorowe pasemka. Polecany dla osób pragnących osiągnąć efekt przedłużenia na 1 dzień, czy wieczór.
Plusy metody:
Szybkość zabiegu i ściągnięcia, niska cena, łatwe do samodzielnego założenia
Minusy metody:
Mała trwałość zabiegu – włosy mogą spadać całymi pasmami, zazwyczaj niska jakość włosów
Program kursu obejmuje:
- rodzaje włosów naturalnych (włosy azjatyckie, indyjskie, słowiańskie)
- dobór kolorystyczny,
- mieszanie kolorów,
- podzielenie głowy na partie,
- prawidłowe rozmieszczanie pasemek,
- techniki ściągania włosów doczepianych,
- pielęgnacja włosów po przedłużaniu i zagęszczaniu.
Produkty potrzebne na szkoleniu są zawarte w cenie.
Kursant otrzymuje skrypt szkoleniowy oraz certyfikat
|
|