Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Kurs Fruity Loops Studio + Certyfikat !

20-01-2012, 20:33
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 47 zł     
Użytkownik GlobalProfit
numer aukcji: 2034418398
Miejscowość Głuchołazy
Wyświetleń: 116   
Koniec: 17-01-2012 09:13:18

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

[zasłonięte]@globalprofit.pl
[zasłonięte]693-27-95 (10-17)
[zasłonięte]10732

 gg:[zasłonięte]10732

GlobalProfit Daniel Tokarz
Norwida 11/5
48-340 Głuchołazy
NIP:753[zasłonięte]203-92

 

 


Nr rachunku:
30 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 356107
MBANK
odbiorca:
GlobalProfit Daniel Tokarz
Norwida 11/5
48-340 Głuchołazy

 

 


 

 

Przedmiotem aukcji jest produkt oryginalny, nowy i zafoliowany.

Do każdego zakupu otrzymasz paragon lub na życzenie fakturę VAT

Zgodnie z USTAWĄ z dnia 2 marca 2000 r. klient ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie dziesięciu dni, ze wskazaniem wyjątków, o których mowa w art. 10 ust. 3 3.

 

 

 


kurs flstudio

Kurs Fruity Loops Studio Video - sam tworzę profesjonalną muzykę


Numer ISBN:[zasłonięte]978-83362-20-3Dołącz do elitarnego grona producentów muzycznych i przelej swoją kreatywność na zupełnie nowe brzmienia.„Kurs Fruity Loops Studio - Video” to jedyny na polskim rynku kurs tworzenia muzyki w najczęściej wykorzystywanym narzędziu przez producentów muzycznych, programie FL Studio. Jest to jeden z najlepiej rozwiniętych i udoskonalonych programów do tworzenia muzyki, posiadający tak szeroki zakres funkcji, które dalej są rozwijane. Dzięki temu możemy tworzyć każdy styl muzyczny bez konieczności wykorzystania instrumentów „żywych”. W tym kursie dowiesz się jak stworzyć własny utwór wykorzystując możliwości jakie daje nam Fruity Loops. Kurs od zupełnych podstaw przechodzi do bardziej zaawansowanych elementów, aż do uzyskania pełnych utworów muzycznych.

Jaką muzykę możesz tworzyć w programie Fruity Loops?

 • hip hop, dance, techno, pop, rock i wiele innych;
 • muzykę reklamową;
 • muzykę pod strony internetowe;
 • muzykę filmową;

  i wiele innych…

  kurs flstudio
  Autorem Kursu jest Jarosław Kimakowicz. pseudonim artystyczny - Dj Sanuz. Jego przygoda z muzyką zaczęła się w 2000 roku. Pierwszym programem, który przykuł jego uwagę był właśnie Fruity Loops w wersji 3. Z biegiem czasu poznawanie programu przynosiło efekty. W roku 2002 już pod nazwą Steve De MarCo zaczął przygodę z muzyką dance. Nawiązał współprace z producentami takimi jak: T.R.E, Matador, Club Project i Dj KM. W roku 2005 już pod nazwą Dj Sanuz stworzył utwory: Number One, Break Down czy Secret. W roku 2007 nawiązał współpracę z Cosmic Ravers, co zaowocowało sukcesami i wspólnymi projektami do dnia dzisiejszego. Korzystając z tego kursu czerpiesz wiedzę od profesjonalisty z ogromnym doświadczeniem praktycznym.

  Pomyśl czy warto wydawać około 2700zł na stacjonarny kurs, czy zgrupowanie, które swoim zakresem merytorycznym nauczy się dokładnie tego samego co kurs Video. Głos lektora plus obraz video w znakomity sposób przekazują wiedzę, dostosowując tempo nauki do Twoich indywidualnych wymagań.


  kurs flstudio


  Nie chcę twierdzić, że tworzymy najbardziej wartościowe filmy i kursy na polskim rynku pod względem cena/efektywność, gdyż taka ocena nie była by obiektywna, dlatego zapraszam do zapoznania się z opiniami klientów:

  Wszystko OK, naprawdę polecam te kursy są świetne
  luszowiak

  Kurs bardzo fajny i szybki do zapamiętania, bardzo fajna metoda nauki :) polecam !
  I_n_k_a

  Sceptycznie podchodzę do wszelakich kursów na płytach, ten jest po prostu rewelacyjny!
  Lurynowicz

  Kupujcie nie żałujcie bo warto. Za tanie pieniądze opanujecie to wszystko w krótkim czasie, tego nie przeczytasz jak nie zobaczysz. Polecam sprzedawcę.
  AdekPB

  Wszystko w najlepszym porządku. Filmy są bardzo ciekawe, można się wiele nauczyć, gorąco je polecam...
  Daltrey

  Dobry sprzedawca, dobry kontakt, fajny kurs! Polecam - kupujcie bo włożyli sporo pracy w jego przygotowanie.
  Pdusp

  Kurs jest genialny, jest bardzo czytelny i dobrze zrozumiały! Nic tylko polecić mogę! Ba moja żona nawet się zainteresowała...
  Tom_gillner

  ja chce więcej takich kursów :) jeżeli jest ktoś tak leniwy jak ja, aby nie czytać czyli prawie każdy informatyk ;p to bardzo gorąco polecam człowiek się uczy z przyjemnością i to szybko
  orka97

  Towar zgodny z opisem (świetny poglądowy kurs pozwalający błyskawicznie pojąc sedno zagadnienia).
  Kiszaaa_befana

  UWAGA! Polecam Wszystkim! Kursy autorstwa firmy GlobalProfit naprawdę wspaniała i obowiązkowa lektura dla wszystkich zainteresowanych tematem
  Markus  Sprawdź fragment kursu: Fl Studio tutorial  Gwarancja 100% satysfakcji

  kurs flstudio  Bezpłatny certyfikat

  Kupując kurs uzyskujesz prawo do zdobycia wyjątkowego certyfikatu, który potwierdzi Twoje umiejętności zdobyte na kursie. Aby go otrzymać wystarczy po zapoznaniu się z materiałem rozwiązać zadanie lub test z tematyką przedstawioną na kursie i przesłać rozwiązanie z danymi na adres email. Koszt certyfikatu jest wliczony w cenę produktu i możesz bezpłatnie odebrać go w siedzibie naszej firmy. Certyfikat może również zostać wysłany pod wskazany adres – poniesiesz wtedy jedynie koszty związane z jego wysyłką i opakowaniem. Pomyśl przez chwilę o ile wzrośnie wartość Twojej osoby na rynku pracy, jeżeli będziesz dysponował takim dokumentem.

  kurs fruity loops certyfikat

 •