Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

kupon dar serca -charytatywna cegiełka dla Pawełka

04-02-2014, 17:19
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 2 zł     
Użytkownik dla_Pawelka
numer aukcji: 3918150574
Miejscowość Bydgoszcz
Wyświetleń: 4   
Koniec: 04-02-2014 16:55:28
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

szablon


Zbyt często życie ludzkie rozpoczyna się i kończy pozbawione radości i pozbawione nadziei.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Aukcja ma status charytatywnej nadany przez Allegro.

Sprzedawane przedmioty zostały podarowane przez darczyńców, pochodzą z naszych prywatnych zbiorów lub zostały wykonane specjalnie na aukcje dla Pawełka.

Środki zebrane ze sprzedaży zostaną w całości przeznaczone na leczenie, rehabilitację i pomoc dla naszego syna Pawła.

Paweł mimo swojej niepełnosprawności jest pogodnym nastolatkiem. Urodził się jako wcześniak, natychmiast doznał wylewu do centralnego układu nerwowego, czego efektem jest mózgowe porażenie dziecięce. Syn wymaga stałej systematycznej rehabilitacji. Do funkcjonowania potrzebuje drogiego specjalistycznego sprzętu. Paweł przeszedł całą serię bolesnych, skomplikowanych zabiegów ortopedycznych, całe miesiące spędził unieruchomiony w gipsie, a to nie koniec jego cierpienia. Brak możliwości poruszania się powoduje bolesne przykurcze mięśni, zwyrodnienia w stawach, nawet zwichnięcia. Walczymy o zdrowie syna wszystkimi znanymi nam sposobami już od kilkunastu lat. Na to jednak potrzebne są środki. Niestety nasze finanse są bardzo ograniczone. Wyczerpaliśmy już wszystkie możliwości pomocy ze strony rodziny, znajomych. Mąż pracuje, ja niestety musiałam zrezygnować z pracy by zaopiekować się Pawłem. Podjęłam się więc trudnego zadania zapewnienia mu dostępu do możliwie najlepszej rehabilitacji. To ciężka i często niewdzięczna praca. Trafiamy na różnych ludzi, nie zawsze nastawionych przyjaźnie. Nie poddajemy się jednak. Moim hobby stał się ostatnio decoupage. Wykonane przedmioty wystawiam na aukcjach dla synka. To wciąż jednak kropla w morzu potrzeb. Aby Paweł mógł być leczony, rocznie potrzebujemy kwoty rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Najtańszy cykl dwutygodniowej rehabilitacji kosztuje 3000 zł, godzina domowej rehabilitacji z masażem to wydatek 100 zł. Zabiegi operacyjne to koszt ok. 10 tysięcy złotych.

Szukamy pomocy wszędzie. Lekarze w Polsce niestety rozkładają ręce i wyznaczają wyłącznie terminy kolejnych wizyt, nie oferując żadnej pomocy żeby ulżyć naszemu dziecku.

Nie pozwólmy, by na drodze do lepszej przyszłości synka, do życia bez bólu stanął brak pieniędzy na jego leczenie. Pomóż Pawłowi cieszyć się życiem. W pełni sprawny nie będzie, możemy jednak poprawiać Jego warunki bytowe. To mimo wszystko wciąż dziecko, młody człowiek, który chce mieć swoje rozrywki.

Paweł uwielbia komputer, ogląda teleturnieje w telewizji, koncerty.

Na rower nie wsiądzie już nigdy, jednak nigdy nie zapomnę radości, gdy kupiliśmy mu używany skuter dla niepełnosprawnych. Od razu zapomniał o bólu pleców i kolan i wyjechał na przejażdżkę.

Pomóżmy w spełnianiu Marzeń, podarujmy nadzieję. Podarujcie Pawełkowi choć kilka minut życia bez bólu.Po szczegóły kliknij w serduszko:


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Przedmiotem aukcji jest

kupon specjalny - dar serca dla Pawełka
-symboliczna cegiełka

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Kupując przedmiot pomagasz dziecku,
dokonując zakupu w formie cegiełki i pozostawiając przedmiot na kolejną aukcję,pomagasz podwójnie
i zwiększasz szansę na zebranie potrzebnych środków.(korzystając z kuponu otrzymujesz 5% zniżki na zakupione na moich aukcjach rękodzieło, kupony się nie łączą!)

A może zechcesz podarować Pawełkowi coś ze swojej kolekcji?

Czasem w codziennej pogoni za dobrami materialnymi, nie dostrzegamy, że ktoś obok nas ma niecodziennie marzenia, marzenia o życiu bez bólu.
Nie bądźmy obojętni.

Jeśli nie chcesz brać udziału a aukcji, a chciałbyś pomóc, prosimy o dowolne wpłaty na subkonto synka w fundacji, bez konieczności licytowania.

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą

Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

13 1240 [zasłonięte] 1[zasłonięte]0371110 [zasłonięte] 176008

tytułem (czyli za co jest przelew) cele statutowe nr 78

Nr 78 to numer synka w fundacji, zamiast niego można oczywiście podać imię i nazwisko syna, a więc Paweł Dura. Tylko tak opisany przelew trafi bez problemu na subkonto Pawełka.

Istnieje możliwość przekazania Pawełkowi 1% podatku. To nic nie kosztuje. Wystarczy wpisać numer KRS fundacji 000[zasłonięte]7904 i w rubryce cele szczegółowy wpisać 78 Paweł Dura.

Chętnie również przyjmiemy Państwa pamiątki na aukcje dla Pawełka.

Serdecznie dziękuję za każdą pomoc.