Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

KUPCY I KORSARZE Super Gra NOWOŚĆ! HIT!

30-05-2012, 19:38
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 151.90 zł     
Użytkownik Manuchaone
numer aukcji: 2318339496
Miejscowość Lisewiec
Wyświetleń: 122   
Koniec: 17-05-2012, 22:30

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

BenNet Gry planszowe

Nr tel. 798 [zasłonięte] 779

e-mail: [zasłonięte]@interia.pl

Wysyłamy od poniedziałku do piątku za pośrednictwem:





Wysyłki realizowane są

w 24 godziny

od pojawienia się wpłaty na naszym koncie - maks. do 3 dni.

W przypadku zakupu większej ilości produktów prosimy o kontakt celem ustalenia opłaty za wysyłkę.

U nas wysyłka kurierska

tylko 17 PLN

Zakup produktu jest jednoznaczny z akceptacją warunków regulaminu.

Szczegóły regulaminu znajdują się na stronie" O Mnie".

lub


98 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 740479

W tytule przelewu proszę umieszczać NUMER AUKCJI oraz LOGIN (nazwę użytkownika) z Allegro.

Kupcy i Korsarze

Polska edycja Merchants & Marauders

W grze Kupcy i Korsarze wcielasz się we wpływowego kupca lub bezwzględnego pirata przemierzających słoneczne Karaiby.

Rozpoczynasz grę jako prosty kapitan z niewielkim statkiem. Jeżeli dobrze pokierujesz swoimi poczynaniami, wkrótce będziesz mógł stać się posiadaczem fregaty lub galeonu. Ba, może nawet uda Ci się zdobyć jeden z olbrzymich statków wojennych?

Czy zawiniesz do Port Royale aby sprzedać tytoń, kupisz drewno w Curacao, a może wykonasz ściśle tajną misję dla gubernatora francuskiego portu Basse-Terre?

Musisz jednak uważać - po morzach grasują potężni piraci, tacy jak kapitan Barbarossa wraz z załogą. Oni nie zadają pytań - bez wahania puszczą na dno Twój statek pełen drogocennych towarów, niezależnie od Twojej narodowości.

W walce z piratami możesz liczyć na wsparcie floty wojennej najważniejszych ówczesnych potęg - Hiszpanii, Anglii, Holandii i Francji. Z drugiej strony, jeżeli przypadkiem "zdarzy Ci się" zapolować na statek jakiegoś kupca, floty te będą ścigać Cię do upadłego.

Dlaczego pokochasz tę grę?

Kupcy i Korsarze to niezwykła gra, w której bardzo mocno odczuwa się klimat znany m.in. z klasycznych gier komputerowych, takich jak Sid Meier`s Pirates! czy Patrician.

Klimat pirackich (lub kupieckich) przygód został oddany doskonale przy stosunkowo prostej mechanice. W grze zostały zawarte wszystkie elementy, których można byłoby spodziewać się po grze o piratach, a przy tym zachowano rozsądny czas rozgrywki - nie powinna ona trwać dłużej niż 3 godziny.

Nawet jednak te 3 godziny mijają bardzo szybko, ponieważ rozgrywka dostarcza olbrzymich emocji, a w jej trakcie pojawiają się niesamowite zwroty akcji, zaskakujące walki i ciekawe przygody.

Jak to działa?

Gracze żeglują po karaibskich portach, z których każdy jest kontrolowany przez inną nację i każdy ma jakieś specjalne zasady z nim związane.

W czasie wizyty w porcie gracz może m.in.:

·kupować i sprzedawać towary, w tym takie, na które jest szczególny popyt w danym mieście

·kupić nowy statek, wyposażyć swój statek w specjalną amunicję lub wykonać w nim zaawansowane modyfikacje

·spróbować zasięgnąć informacji o ciekawych ludziach i miejscach

·przyjąć misję od gubernatora portu

·zrekrutować załogę do swojego statku

Na morzu może atakować inne statki - pozostałych graczy, piratów, neutralnych kupców czy okręty wojenne. Każdy atak wiąże się z konsekwencjami - za głowę agresywnego kapitana zaatakowana nacja wyznacza nagrodę. Mogą się na nią skusić inni gracze, którzy przy pomyślnym ataku mają także możliwość przejęcia jego towaru a nawet całego statku.

Dodatkowo, na morzach wybuchają wojny - nawet pokojowo nastawiony kupiec musi uważnie wypatrywać, czy na horyzoncie nie pojawi się bandera nacji będącej akurat w stanie wojny z jego rodzinnym krajem.

Wszystko to zostało okraszone przepięknym wydaniem - gruba, kolorowa plansza, mnóstwo kart, plastikowe figurki statków i świetne ilustracje na kartach kapitanów.

Prawdziwie piracka gra!

Uwaga: W pudełku znajduje się 20 dodatkowych poprawionych kart statków.

Liczba graczy: 2 – 4 osoby
Czas gry: ok. 120 - 180 minut
Wiek: od 13 lat

Wydawca: REBEL.pl

Projektant: Kasper Aagaard, Christian Marcussen

Wydanie: polskie
Instrukcja: polska

Zawartość pudełka:

·plansza

·26 plastikowych figurek statków (5 rodzajów)

·250 kart

·190 żetonów

·4 skrzynie skarbów

·instrukcja


Komentarze | Inne Aukcje | Zadaj Pytanie | O Mnie | Dodaj do Ulubionych