Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

ksiazka-DISNEY UCZ SIĘ Z NAMI WRÓŻKI PISANIE [KSIĄ

10-06-2014, 4:27
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 13.90 zł     
Użytkownik ksiazka-
numer aukcji: 4230444819
Miejscowość KONIN
Wyświetleń: 6   
Koniec: 10-06-2014 04:33:49

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

strona o mnie
dodaj do ulubionych sprzedawców
inne aukcje
art202093
Disney Ucz się z nami Wróżki Pisanie [KSIĄŻKA]
KSIĄŻKA
rok wydania:
2012
Opis

Disney Ucz się z nami. Wróżki. Pisanie to książka, dzięki której dziecko rozwinie umiejętność pisania, a także pozna podstawowe zasady ortografii języka polskiego. Ćwiczenia i zadania dotyczące ortografii zostały ułożone w taki sposób, by dziecko z niewielką pomocą rodzica samodzielnie odkryło rządzącą danym przypadkiem regułę ortograficzną. Na dalszym etapie nauki szkolnej ułatwi to zrozumienie i stosowanie także bardziej skomplikowanych zasad ortografii języka polskiego. W książce oprócz różnorodnych zadań rozwijających umiejętności językowe, dziecko znajdzie również układankę słowną, wyrazowe domino i naklejki, dzięki którym nauka stanie się dla niego przyjemnością. Dodatkową atrakcją będzie dla małego ucznia suwak ortograficzny - specjalnie przygotowany zestaw kolorowych kartoników i pasków, które ułatwią dziecku zapamiętanie pisowni trudnych wyrazów.

Na zakończenie pracy z książką rodzic może sprawdzić i nagrodzić postępy małego ucznia, korzystając ze specjalnie przygotowanej listy umiejętności oraz wręczyć dziecku dyplom ukończenia nauki Pisania. Podsumowanie wyników pracy da dziecku poczucie satysfakcji i sprawi, że w przyszłości stanie się pewnym siebie uczniem.

stan produktu:
Produkt ORYGINALNY. Książka zupełnie nowa.
dział:
KSIĄŻKA
okładka:
miękka
wymiary:
205 x 290 mm
EAN:
978[zasłonięte][zasłonięte]53111
Przed zakupem sprawdź warunki na stronie "o mnie"!
UWAGA! Kupujący kupując ten produkt jednocześnie upoważnia sprzedającego do zawarcia umowy na usługi pocztowe w imieniu i na rzecz kupującego.