Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Kroniki Kresu Tom 2 Łowca burz

19-01-2012, 15:49
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 26 zł     
Użytkownik Hebron-Sklep
numer aukcji: 1997720125
Miejscowość Gdynia
Wyświetleń: 10   
Koniec: 13-01-2012 11:51:22
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

All Rights Reserved 2010 HEBRON

Witamy w sklepie Hebron


Kroniki Kresu Tom 2
Łowca burz

Należy do serii:

KRONIKI KRESU

Autor/autorzy:

Paul Stewart
Chris Riddell

Tłumacze: Mazan Maciejka
EGMONT
Oprawa: Twarda
Format: 14.5x21.2cm
Ilość stron: 376
Wydanie: 1
Rok wydania: 2008
Ciężar: 0,57 kg

Cena okładkowa: 29,90 zł

Opis: Strużek od najmłodszych lat spędzonych w Kresoborze marzył o podniebnych przestworzach. Teraz jako członek załogi Łowcy Burz, pirackiego okrętu powietrznego swego ojca, spełnił swoje marzenie. Kiedy jednak zdradzieckie intrygi doprowadzają Sanctaphrax na skraj katastrofy, Strużek przekonuje się, że przeznaczone mu jest o wiele poważniejsze zadanie. Przyszłość miasta zbudowanego na unoszącej się w powietrzu skale zależy od burzywa - bezcennej substancji, którą można zdobyć tylko w sercu huraganu. I tylko Łowca Burz odważy się zapuścić w głąb Wielkiej Burzy.

Kres to tajemniczy świat leśnych trolli, dębowych elfów i podniebnych piratów. Śmiałek, który odważy się wejść do Kresoboru - krainy rzeźników i mordrzewi w dalszej drodze trafia do nawiedzanego przez nocne zjawy Kresoziemia, zdradliwej Mrocznej Puszczy, cuchnącego Bagna, aby na koniec dotrzeć do Sanctaphrax, zawieszonego na łańcuchu miasta nauki i spisków. Strużek ma w tym świecie do wypełnienia misję, której niepowodzenie może oznaczać koniec Kresu.